Archiv pro rubriku: Muži B

Pozvanka na zaver sezony

Dvě kola před koncem sezóny je jasné, že si letos zbraslavští muži A i muži B vykopali postup do vyšší soutěže. O to víc si můžou užít poslední „exhibiční“ zápasy…

  • neděle 7.6. 17:00 Zbraslav A : Kunratice
  • neděle 7.6. 17:00 Řeporyje : Zbraslav B
  • sobota 13.6. 14:30 Zbraslav B : Slivenec
  • sobota 13.6. 17:00 Lipence : Zbraslav A

B: Kanonada jako u Verdunu

muži B – Lipence B  11:1

Kdo namísto souboje českých hokejistů o třetí místo na hokejovém MS zvolil cestu na utkání našeho béčka mužů, určitě nelitoval. Jágr a spol. vyšli na prázdno, zato na zbraslavské trávě byl k vidění celý tucet gólů! Jedenáct z toho do sítě rezervy Lipenců. Ta naše už přemýšlí o postupu do I.B třídy. Do konce soutěže zbývají 4 kola a náskok v čele je více než luxusní. Tabulka je zde

B: Blizko k postupu

Bitva Střešovic C s rezervou Zbraslavi neměla vítěze. Po remíze 3:3 mohli být spokojenější hosté, kteří před nedělním soupeřem vedou tabulku II. třídy skupiny A o sedm bodů. „Jenže jsme vedli 3:1, takže je u nás spokojenost tak napůl,“ přiznal zbraslavský kouč David Bouček.

Celý článek je na webu pražského fotbalu zde, tabulka soutěže je zde, další fotky z utkání zde.

Bez názvu

 

AB: Pozvanka na zapasy

Po povedené jarní premiéře vyběhne A tým na domácí trávník už zítra, v neděli 29.3. od 15:00, kdy bude hrát proti Újezdu P-4. V soobotu 4.4. vyrazí na Chodov. Zápas začne v 16:30.

Muže B čeká první jarní mistrovské utkání na Velikonoční pondělí 6.4., a to od 16:30 na hřišti SK Zbraslav. Soupeřem budou Miškovice.

AB: Mastri

Zbraslavské áčko v něděli porazilo Lipence 3:0 a po podzimní části soutěž vede. Sezónu úspěšně zakončil i B tým, když venku porazil Slivenec B 4:0, a tak upevnil svou pozici v čele tabulky II. třídy.  Mástři!

(18.11.2014 – tabulky z PFS)

20141118 tabulka a 20141118 tabulka b

 

 

B: Nekdy chybi centimetry

muži B – Stodůlky C 1:3

Naše rezerva o víkendu nenavázala na své vítězství z prvního kola, kdy v Miškovicích vyhrála 2:1. Doma nejdříve dotahovala, když po trestňáku Píži srovnával Láďa Kovács an 1:1. Exekutor trestného kopu měl pak poté, co hosté výsledkově odskočili na rozdíl dvou branek, na noze kontaktní gól, ale z penalty rozezvučel pouze břevno a Stodůlky si body pohlídaly.