Archiv pro rubriku: Mladší žáci – archiv do 6/2013

MZ: Hodnoceni zimy a jara

Mladší žáci SK Zbraslav – Hodnocení zimní přípravy a jarní části 2013

V zimní přestávce se v kádru mladších žáků odehrálo několik změn. Bratři Štolpové = Kuba a Matěj se vydali na sportovní kariéru ve florbale, naopak Matyáš Hošek z mini 10 se připojil k mladším žákům a udělali jsme Jirku Kaštila z FSC Libuš na přestup, aby nám pomohl v zakončení (snajpr) a nutno říci, že svojí roli v týmu zvládl nad očekávání!!

Kádr mladších žáků na jarní část vypadal takto:

brankáři = Mecera Franta, Vrecion Vojta
obránci = Hrubý Šimon, Vodička Viktor, Smejkal Jiří, Uhlíř Lukáš
záložníci = Dufek Lukáš, Kessler Dan, Drobílek David, Mandlík Martin, Macík Ondřej, Čumpelík Filip, Hošek Matyáš
útočníci = Kaštil Jiří, Tkach Vladislav, Černý Jan, Hubrt Dominik

Celý příspěvek

MZ: Posledni zapas sezony

SK Zbraslav MŽ vs. SK Dolní Chabry 6:0 (4:0)

 • Sestava: Štolpa J. – Hrubý (Vodička), Uhlíř (Smejkal, Šírl) – Tkach (Dufek), Kessler (Macík), Čumpelík (Černý), Mandlík (Hošek) – Kaštil (Hubrt)
 • Branky: Hrubý (10., 20., 59.), Kaštil (27., 44.), Macík (15.)
 • fotky za zápasu

Do posledního utkání jara jsme doma přivítali tým z D. Chaber (na podzim jsme s tímto mužstvem prohráli 0:1!!).

Hráčům jsme před utkáním kladli na srdce, aby si poslední zápas sezony užili, hráli s chutí, odčinili podzimní porážku a aby se co nejlíp rozloučili s fotbalovým ročníkem 2012/2013 před domácím publikem!!!

Naši chlapci do zápasu vlítli s velkým elánem a utkání od první do poslední minuty bylo v jejich režii. Krásné akce z předešlých zápasů (Junior, Tempo) dokázali přenést i do posledního utkání a nutno říci, že fotbalová krása byla k vidění ihned od prvních minut – míč na kopačkách jsme měli 70:30%, zakončení po centrech či standartních situacích bylo bezpočet. Kluci první poločas dovedli do výsledku 4:0 pro Zbraslav!! Celý příspěvek

MZ: Jizda na krev – tymovy duch!!!!

FC Tempo Praha B vs. SK Zbraslav MŽ  2:10 (1:6)

 • Sestava: Vrecion – Hrubý (Smejkal), Uhlíř (Vodička) – Tkach (Hošek), Kessler (Macík), Čumpelík (Mandlík), Drobílek (Dufek) – Kaštil (Černý, Hubrt)
 • Branky: Kaštil (20., 34., 37., 38., 50.), Drobílek (9., 23.), Mandlík (6.), Kessler (11.), Hrubý (49.)
V sobotním odpoledni jsme přijeli ke čtvrtému týmu soutěže na FC Tempo Praha. Velké poděkování patří rodičům Vojty Vreciona, že změnili víkendové plány a Vojta byl připraven do zápasu.
Hráče jsme nabádali ke stejnému výkonu jako na Junioru – ke kombinační hře, týmové hře, důkladné obraně, potvrzení střelecké chutě z minulých zápasů a vysunutému presinku.
Chlapci utkání zvládli do jednoho na jedničku. V prvním poločase Tempo přehrávali po všech stránkách, naši hráči byli všude dříve než soupeř a zápas si vyloženě užívali. Krásnými kombinacemi na dva až tři doteky soupeře točili a výbornými akcemi v křídelních prostorech doháněli naše fanoušky (z řad rodičů) k častému potlesku a povzbuzování našich kluků. Poločas skončil jasným výsledkem pro naše barvy – 6:1!!! Celý příspěvek

MZ: Nejlepsi utkani jara!!!

Junior Praha vs. SK Zbraslav MŽ 1:9 (0:4)

 • sestava: Mecera (Vrecion) – Uhlíř, Hrubý – Hošek (Dufek), Kessler, Čumpelík, Drobílek (Tkach) – Kaštil (Hubrt)
 • branky: Kaštil (8., 16., 22., 36., 62.), Čumpelík (47., 51.), Dufek (24.), Drobílek (63.)

Na utkání hraném na Junioru jsme přijeli s četnou marodkou a velkou neúčastí hráčů z důvodů škol v přírodě (Macík, Mandlík, Smejkal, Vodička, Černý). Ještě před hodnocením zápasu bych chtěl poděkovat rodičům Lukáše Uhlíře, Jirky Kaštila a Fíly Čumpelíka, že nám na poslední chvíli svojí benevolencí a skvělým přístupem dopomohli, aby tito hráči byli na utkání k dispozici – moc si toho vážíme!!!
Do utkání jsme hráče nabádali k aktivní hře, kombinační hře, vysunutému presinku, častému zakončování a důkladnému bránění!!! Veškeré pokyny si hráči vzali k srdíčku a od první minuty se do soupeře pustili s chutí. Celý příspěvek

MZ: Prizpusobeni se hre soupere…

SK Zbraslav MŽ vs. SC Radotín 17:1 (9:0)

Sestava: Mecera (Vrecion) – Vodička (Smejkal), Hrubý – Tkach (Dufek), Mandlík (Macík), Čumpelík (Černý), Drobílek (Hošek) – Kaštil (Hubrt)

Branky: Kaštil (2., 4., 21., 29., 34., 44., 55., 59., 61.), Čumpelík (17., 24., 40., 58.), Hrubý (8.), Tkach (32.), Mandlík (38.), Černý (64.)

fotky z utkání

Do utkání s posledním Radotínem jsme hráče nabádali k nepodcenění soupeře a naší kombinační hře v křídelních prostorech zakončovanou častou střelbou – dále jsme hráče nabádali k aktivnímu útočnému presinku už od rozehrání od branky. Naši kluci do utkání šli aktivně, kdy jsme po deseti minutách prvního poločasu šli už do tříbrankového vedení. Hráči se s tímto výsledkem uspokojili a začali zápas lehce podceňovat. Během prvního poločasu  jsme se místy přizpůsobili chodící hře Radotínu a první poločas jsme nehráli to, co jsme chtěli, i když jsme první poločas vyhráli 9:0!!! Celý příspěvek

MZ: Boj o celo tabulky…

ABC Braník B (A!!) vs. SK Zbraslav 4:0 (2:0)

Sestava: Mecera (Vrecion) – Kessler (Uhlíř), Hrubý (Smejkal) – Mandlík (Hošek), Macík (Černý), Čumpelík (Tkach), Drobílek (Dufek) – Kaštil (Hubrt)

V dnešním zápase nás čekal nejlepší tým soutěže – domácí ABC Braník (který nastoupil v nejsilnější sestavě, s přeborovým týmem, ročník 2000). Naši kluci dostali před utkáním za úkol včasné napadání soupeře, rychlé zisky míče, kombinační hru založenou po křídelních prostorech a hlavně časté zakončování!!!
Naši kluci do utkání vstoupili velice dobře, hráčům Braníku nedovolovali svým napadáním jejich hru a z rychlých brejků jsme se v první 20-minutovce dostávali do zakončení (Čumpa dal břevno). Pro náš tým přišel smutný okamžik v zápětí, kdy jsme propadli ve středu hřiště a domácí záložník svým vedením míče a střelou z poza vápna do šibenice určil začátěční skore pro domácí – 1:0. Na našich klucích byla vidět snaha vyrovnat, ale dnes nám přechodová fáze do útoku dělala velké problémy (hráči Braníku vše ubránili). Druhou branku jsme dostali opět středem hřiště, když domácí svojí kombinací vyslali svého útočníka na naší branku, Fanda v naší brance trochu zaspal a nestačil včas vyběhnout – 2:0. S tímto výsledkem se šlo i do kabin. Celý příspěvek

MZ: Touha zvitezit!!!!

SK Zbraslav vs. FC Zličín 7:1 (4:0)

 • Branky: Kaštil (1., 7., 17., 28., 67.), Hrubý (42.), Drobílek (51.)
 • Sestava: Mecera – Uhlíř (Smejkal), Kessler (Vodička) – Mandlík (Dufek), Macík (Hrubý), Čumpelík (Černý), Drobílek (Hošek) – Kaštil (Hubrt)
 • fotky ze zápasu

V nedělním odpoledni jsme přivítali na našem stadionu soupeře ze Zličína. Hráče jsme nabádali k aktivní hře, vysunutému presinku, rychlé kombinaci a častému zakončení.

Chlapci do zápasu vstoupili s vírou uspět a hned v první minutě jsme šli do vedení po brance Kašti a tato branka našemu týmu hned vnesla klid na kopačky. V 7. minutě hned Jirka opět úřadoval a další brankou zvyšoval na 2:0 pro naše barvy!! Náš tým soupeře nepouštěl vůbec do útočné hry, kluci výborně napadali hostující tým a rýchlými zisky míče a časté kombinaci hráče Zličínu drtili. Kašta se do poločasu ještě trefil dvakrát, když po akcích po křídelních prostorech zakončoval (střelec jak má být). Celý příspěvek

MZ: Posun na celo tabulky!!!

Újezd Praha-4 vs. SK Zbraslav mladší žáci 0:8 (0:1)

 • neděle 28.4.2013 v 9:00
 • Sestava: Mecera – Kessler (Uhlíř), Smejkal (Hrubý) – Tkach (Dufek), Macík (Mandlík), Čumpelík (Vodička), Drobílek (Hošek) – Kaštil (Černý, Hubrt)
 • Branky: Kaštil 3x, Tkach 2x, Vodička 2x, Hrubý

K venkovnímu utkání hraném na Újezdu jsme přijeli s jasným cílem = zisk 3 bodů (jelikož ABC Braník v sobotu prohrál 2:1 na PSK Unionu a vítězství by nás posunulo na čelo tabulky). Kluky jsme před důležitým zápasem nabádali k aktivnímu presinku na útočné polovině, kombinační hře a častému zakončování!!!

Hráči do zápasu šli za tíženým úspěchem, ale nutno podotknout, že první poločas jsme se spíše seznamovali s mokrou umělou trávou a míč nám často odskakoval od kopaček. Dnes se moc nevedlo v naší brance Fandovi, a to i přesto, že vychytal čisté konto (moc zkažených rozehrávek od branky vybízelo hráče Újezdu ke vstřelení branky – ale jakékoliv komplikace jsme včas uhasili a Újezd žádnou branku nedal). Poločas skončil pouze 1:0, a to po náhodné brance, kdy hráč Újezdu netrefil odkop od branky a Voda se dostal do zakončení a brankáři nedal šanci. Celý příspěvek

MZ: Zbraslavske nadeje

SK Zbraslav vs. FSC Libuš 7:3 (4:1)

 • Sestava: Mecera – Vodička (Smejkal), Kessler – Mandlík (Hošek), Macík, Čumpelík, Drobílek (Dufek) – Kaštil (Tkach)
 • Branky: Kaštil 4, Macík 2, Tkach
 • fotky ze zápasu a nová fotka týmu

K dalšímu mistrovskému utkání na naše hřiště přijel velice odhodlaný a připravený soupeř z Libuše.
Do utkání jsme hráče připravovali na sílu hostí a od kluků jsme chtěli nátlakovou hru s rychlými kombinacemi v křídelních prostorech. A kladli jsme důraz na zisk v podobě tří důležitých bodů!!!!
Kluci do utkání šli s odhodláním, ale přibrzdila nás první inkasovaná branka zápasu do naší sítě – po chybě Vody, když se po několikáté nechal předběhnout a hostující útočník únikem na našeho brankáře (Fandu) proměnil samostatný nájezd – 0:1!! Tato branka nastartovala náš tým a naše mladé naděje zbraslavského fotbalu přehrávali Libuš po všech stránkách. Kašťan uchopil utkání do své režie a soupeři během první půle nasázel tři góly, plus k tomu přidal jednu asistenci na Vládíka. Nutno podotknout, že tým Libuše měl také své šance, ale dnes výborně chytající Fanda nic za svá záda už nepustil = poločas 4:1!!!! Celý příspěvek