SZ: Herni kolaps s povinnym vitezstvim

Junior Praha – SK Zbraslav starší žáci 1:3 (1:3)

  • 13.4.2014
  • Branky: Tkach (17.), Chyba (22.), Kaštil (33.)
  • Sestava: Mecera 6 – Hrubý 6, Kessler 5, Uhlíř 4, Černý 4 – Mandlík 5, Chyba 6, Spolwind 5, Drobílek 5 – Tkach 5, Kaštil 6
  • Náhradníci: Hubrt 4, Vrecion 4
  • Nejlepší hráči: Chyba, Hrubý, Kaštil, Mecera

V druhém jarním kole jsme jeli na nejhorší hřiště v soutěži (malá, úzká umělá, tvrdá tráva), na hřiště Junioru Praha v Malešicích. Před utkáním jsme řešili několik zdravotních problémů našich hráčů (Potměšil, Macík, Vodička – nenastoupili, ale Spolwind či Mandlík nastoupili i se zdravotními problémy a pomohli nám k důležitému vítězství)!!!!

Před utkáním jsme kladli hráčům na srdíčko, aby hráli s chutí, hráli kombinačně a v pohybu a aby se hrou náležitě bavili a hráli týmově. Před utkáním jsme hráčům ukázali a vysvětlili i nové zahrávání standartních situací, abychom byli více nebezpeční. Chtěli jsme organizovanou hru plnou přesných kombinací a časté zakončení.

V prvním poločase kluci se snažili plnit naše instrukce na 100 %, ale přibrzdila nás šestá minuta, kdy Uhlí si šlápl na balon, upadl a soupeř šel do přečíslení dva na jednoho a hned nás trestali – 1:0 pro domácí!!! Naši kluci v té situaci začali být lehce nervozní, ale v 17. minutě nás uklidnil opět Vláďa Tkach, který druhou brankou v druhém zápase ve st. žácích vyrovnal na 1:1. Hned ve 22. minutě individuální akcí se blýsk Honza Chyba, kdy střelou ze střední vzdálenosti poslal náš tým do zaslouženého vedení 2:1!!! Dvě minuty před poločasem dlouhým výkopem Fanda poslal Kašťu do úniku a Kašťa svojí rychlostí a bojovností se dostal před obránce a v tváří v tvář domácímu brankáři se nemýlil – 3:1!!!

O poločase jsme chtěli vnést do kluků větší klid do kombinace, do zakončení a hlavně jsme chtěli, aby se hrou více bavili a s chutí si zastříleli.

Bohužel druhý poločas nebyl vůbec fotbalový, i když jsme se dostávali do šancí, tak s celkovou hrou našeho týmu v druhém poločase nejsme vůbec spokojení. Druhý poločas byl o bojovnosti, o nakopávaných míčech, o soubojích a moc fotbalové krásy nenabídl. Proto utkání skončilo zaslouženým vítězstvím našeho týmu 3:1 a hlavně jsme rádi, že se nám nikdo z kluků v tomto utkání nezranil, jelikož dané hřiště vyzývalo, aby někdo z hráčů nedohrál.

Chlapcům děkujeme za tři bodíky, chci i vyzdvihnout, že jsme se za nepříznivého stavu nesložili a dokázali jsme do poločasu výsledek otočit, ale za druhý poločas zvedáme všichni trenéři varovný prst a nepřejeme si se touto hrou, co jsme předvedli, prezentovat!!! Již tuto středu předehráváme na našem stadionu další kolo, tudíž rychle na výkon z druhého poločasu zapomeňme a soustřeďme se již na další důležité utkání. Chlapci jedeme dál, věříme vám!!!!

trenéři: Žižka, Sádovský, Hejhal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *