SZ: Domaci neporazitelnost

SK Zbraslav starší žáci – Březiněves 6:0 (1:0)

  • 16.4.2014
  • Branky: Chyba (4., 40.), Kaštil (60., 65.), Spolwind (50.), Drobílek (62.)
  • Sestava: Mecera 6 – Hrubý 7, Kessler 6, Uhlíř 6, Vodička 7 – Drobílek 7, Spolwind 7, Chyba 7, Mandlík 6 – Kaštil 7, Černý 5
  • Náhradníci: Potměšil 7, Vrecion 5, Hubrt 5
  • Nejlepší hráči: Chyba, Kaštil, Vodička, Hrubý

V předehrávaném třetím jarním kole jsme přivítali na domácím stadionu tým z Březiněvsi. I v tomto utkání jsme se nesešli všichni, kluci nejsou ještě všichni zdravotně fit (Macík, Tkach)!!!

Před utkáním jsme našim chlapcům kladli na srdce, aby tým  hostí nepodcenili, chtěli jsme na domácím stadionu potěšit diváky předvedenou hrou a více brankami (kterých nebylo málo). Kladli jsme důraz na kombinační rychlou hru v křídelních prostorech, časté centry a hlavně jsme chtěli vidět oproti minulému utkání více zakončení.

Kluci do utkání vstoupili velmi dobře, kdy Honza Chyba hned ve 4. minutě poslal náš tým do vedení po dvojitém zakončení. V prvním poločase měl tým z Březiněvsi dvě 100% šance, v první šanci hostující útočník netrefil z malého vápna branku, v druhé šanci se řítil hostující útočník sám na našeho brankáře, udělal mu i kličku, ale obětavým zákrokem nás od obdržené branky zachránil Uhlí, když skluzem zachraňoval na brankové čáře!!! Nutno říci, že mi jsme měli v první půli několik šancí, ale hostující brankář v bráně čaroval a svým výkonem držel stále tým z Březiněvsi ve hře o dobrý výsledek.

O poločase jsme hráčům vštěpovali do hlav, aby přidali na dinamice, zrychlili kombinační hru a aby hráli s větší chutí a s větším hladem po gólech.

V druhém poločase náš tým hosty drtil, vše kluci plnili na 150 % a tým hostů po všech stránkách nestíhal!! Chlapcům vycházely kombinace a hrou se náležitě bavili. Pět branek za druhý poločas je toho důkazem, ale mohlo jich býti i více. Druhý poločas byl slibným příslibem do jarní sezóny, jelikož kluci hráli podle našich představ a dokázali si, že běhavou, náročnou a kombinační hrou lze se prezentovat.

Klukům děkujeme za krásné utkání, důležité 3 body a právem jsme si mohli po utkání v kabině zařvat vítězný pokřik!!!! Jen tak dál, děkujeme…

trenéři: Žižka, Sádovský, Hejhal

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *