Hrava a vesela minipripravka

12.6.2014 minipřípravka trénink (19)Jdeme do dresů! Trenéři v zeleném, přípravka v bílém. S logem klubu na hrudi, se jménem a číslem na zádech. Chcete vědět více? Přijďte 19.června na hřiště.

Fotbalová minipřípravka je na Zbraslavi pro děti od čtyř – pěti let, nebo pro ty, kdo ještě nepřišel s fotbalem do kontaktu. Je pro děti, které prostě chtějí být na hřišti. Začali jsme v září minulého roku, jsme ve finále první podzimní a jarní sezóny. Tréninky minipřípravky jsou plné her a veselé pohybové průpravy a těší nás, že tato forma pohybu s míčem láká stále další nové členy.

Trenéři Petr, Jirka, Honza a Matěj vytvořili během roku tým, který na hřišti i mimo ně výrazně podporují Eva, Alena, Pavla a Petra – díky všem :-) Děti i rodiče se tak mohou těšit z nebývale početného zázemí i přízně SK Zbraslav.

Klub se rozhodl, že vzhledem ke kladnému ohlasu ještě více podpoří růst malých fotbalistů. Společně s Placírkou připravil novou koncepci výchovy fotbalových přípravek SK Zbraslav, kterou představí 19.6.2014 na společném závěru sezóny rodičům a spustí od září 2014. Udělejte si čas a nezapomeňte přijít. Debata začne ve čtvrtek po tréninku, od 17:30 na hřišti. Dozvíte se, co máme připraveno. Přijďte se zeptat na vše, co vás zajímá. Nebo si napište o informace na mini(a)skzbraslav.cz

Na schůzku jsou zváni rodiče všech hráčů minipřípravky, mini 8 a mini 10 a také rodiče, kteří přemýšlí o zapojení svých ratolestí do fotbalového dění na Zbraslavi.

Fotky z tréninku 12.6.2014 zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *