Pripravky: zmena na pozici hlavniho trenera U9

Vzhledem k aktuálním pracovním povinnostem a změnám (mj. stěhování do služebního bytu na Prahu 6) končí hlavní trenér mladší přípravky Jarda Šimůnek na pozici ke dni 2.10.2014. Jardovi chci poděkovat za dosavadní práci v klubu, věřím, že zůstane fanouškem SK Zbraslav. Tým převezmu a povedu v dalším období, a to společně s oběma asistenty – Honzou Mandlíkem a Honzou Votavou, kterým rovněž děkuji za dosavadní činnost po boku Jardy Šimůnka.

Petr Mutina, šéftrenér přípravek

Nominace na sobotní zápas ze středečního tréninku je platná.

V pondělí, 6.10.2014, tým převezmu. Těším se na přímou spolupráci s trenéry, hráči i rodiči. Veškerou korespondenci a komunikaci ve věci mladší přípravky, prosím, směřujte na mě.

Co dál? Přijměte, prosím, pozvání na kafe. Chtěl bych si s vámi popovídat o fotbale, o uplynulém měsíci, o tom, co se povedlo, na čem ještě musíme zapracovat, o výhledu do budoucna, o principech naší snahy, se kterou se s oběma Honzy chceme dětem věnovat. Všichni tři trenéři se na vás těšíme ve středu, 8.10.2014, v 19 hodin v Kavárně U Stromečku na Zbraslavi. Pozvání platí pro rodiče hráčů mladší přípravky SK Zbraslav. Přineste si dobrou náladu a otevřené hledí!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *