MZ: Dulezite body v kapse

9. kolo  – neděle 2.11.2014 – 12,15 – ZBRASLAV MŽ: VRŠOVICE 2:1 (0:0)

• SESTAVA: Mecera VV – Uhlíř/Dufek VV/Poláček-Schánilec/Tkach MM/Mixa – Hošek (Bohatec, Kováč, Carzoli, Novotná, Wegmann)
  • GÓLY: 1x Tkach MM,  1x Poláček

PRŮBĚH ZÁPASU:  Bylo to velmi bojovné a napínavé utkání. Přijel k nám soupeř, který byl před tímto kolem na první příčce a velmi reálně hrozilo, že dopadneme jako v prvním kole proti Hájím.  Kluci ale výborně bránili a vzájemně se zastupovali a až na malá zaváhání Vršovice k ničemu vážnému nepustili. Na obou stranách v prvním poločase zazvonila branková konstrukce, ale do šatny se šlo za velmi zajímavého stavu 0:0. To nám dávalo velkou naději na zisk nějakých bodů, které hodně potřebujeme. Do druhé půlky jsme nastoupili opět v našem rozestavení 3-3-1, kdy i střední záložník velmi pomáhal i obraně, soupeř znervózněl a nám se podařilo jednu z mnoha našich šancí využít. A když po skrumáži po rohovém rohu Matěj prostřelil úplně vše před sebou a zvýšil na 2:0, tak to vypadalo přímo pohádkově. Soupeř se ale nevzdal a po chybě naší obrany se mu podařilo snížit, když do konce zbývalo asi 20 minut. Kluci ale velký tlak soupeře ustáli a vybojovali nesmírně důležité 3 body. Pokřik v kabině si pak náramně užili.