MZ: Dve tvare

10. kolo  – neděle 9.11.2014 – 12,15 – ZBRASLAV MŽ : MOTORLET C 2:7 (0:4)

• SESTAVA: Mecera – Novotná/Poláček/Wegmann – Schánilec/Tkach/Mixa – Hošek (Kováč, Carzoli)
  • GÓLY: 1x Tkach , 1x Hošek

PRŮBĚH ZÁPASU: Na první poločas by bylo lepší zapomenout, protože na trávníku jsme se hledali a kupili chybu na chybu a ani Filip neměl svůj den. Bohužel jsme opět navíc neproměňovali šance a byl z toho stav 0:4 po prvních 35 minutách. Do druhého poločasu, po domluvě v kabině, vyběhlo úplně jiné mužstvo – bojovné, odhodlané a semknuté. Vláďa vybojoval svým průnikem penaltu, kterou pak i chladnokrevně proměnil. A kdyby po hezkém centru od Michala M. chvilku na to přidal druhý gól, mohlo to být hodně zajímavé, ale soupeř zabral a opět nám odskočil. Každopádně na výkon z druhého poločasu je třeba navázat v posledním kole, protože třeba posunutí od Matěje na Matyáše,  ze kterého padl náš druhý gól bylo parádní.