MZ: V ligovem kolotoci haloveho turnaje nezklamali

Mladší žáci v ligovém kolotoči halového turnaje ve Zbuzanech nezklamali.

Mladší žáci se v NE 18.1.2015 zúčastnili halového turnaje ve Zbuzanech pořádaného Motorletem. Ačkoliv jsme nastoupili k utkáním v plné sestavě a točili pravidelně 2 vyrovnané čtveřice, ligové soupeře jsme příliš nepotrápili. Nicméně rád bych podotkl, že herní projev našeho týmu nebyl vzhledem k podzimní části sezóny vůbec špatný. Za elitou ztrácíme hlavně v individuálních dovednostech, předvídavosti a celkové herní vyzrálosti. Domnívám se, že šlo o zajímavou konfrontaci s velmi vyspělými soupeři, kde pro nás výsledky neměly až takovou relevanci jako získané zkušenosti a předvedená hra, aneb těžko na cvičišti, lehko na bojišti!

Sestava: Fíla, Uhlí – Poly, Maty – David, Dufíno – Scháňka, Wegy – Vláďa, Tomáš B.

SK Zbraslav – Bohemians 1905 2:8 (branky: Dufíno, Vláďa), poměr střel 7:9

Techničtější soupeř využil individuálních dovedností a dostával se do jasnějších střeleckých příležitostí, ze kterých se nemýlil, ačkoliv poměr střel byl téměř vyrovnán.

SK Zbraslav – FK Slavoj Vyšehrad 0:3, poměr střel 6:10

Vyrovnanější bojovné utkání, avšak naivní hrou ve středu hřiště jsme produkovali hrubé chyby, po kterých jsme inkasovali.

SK Zbraslav – FC Tempo Praha 0:7, poměr střel 2:8

Tragické utkání se špatným pohybem, jalovými až alibistickými přihrávkami ústící v nepochopitelné chyby. Výsledek je ještě milosrdný.

SK Zbraslav – SC Radotín 6:1 (branky: 2x Dufíno, 2x Scháňka, Maty, Poly), poměr střel 10:1

Pohybem a agresivním napadáním jsme soupeře eliminovali již v rozehrávce. Vítězství zasloužené, avšak příliš krásy nenabídlo.

SK Zbraslav – Motorlet Praha 2:5 (branky: Dufíno, Vláďa), poměr střel 6:6

I přes porážku naše nejlepší utkání turnaje. Snaha o kombinaci, zakončení a zdravé napadání přineslo téměř vyrovnanou hru s kvalitnějším a velmi produktivním soupeřem.

Celkové pořadí turnaje:

1. FK Slavoj Vyšehrad, 2. FC Tempo Praha, 3. Bohemians 1905, 4. Motorlet Praha, 5. SK Zbraslav,  6. SC Radotín

Václav Reiter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *