Pripravky: Treninky, zapasy a letajici koberec

Všechny týmy přípravek – starší, mladší i předpřípravka – se už z tělocvičen přesunuly ven.

Tréninky:

Scházíme se vždy v pondělí a ve středu ve čtvrt na pět na zbraslavském hřišti. Tréninky jsou na písku nebo na trávě, vždy dle rozhodnutí vedení klubu podle aktuálního počasí a stavu hlavní hrací plochy.

Zápasy:

Rozpis jarních zápasů st. přípravky je zde. Rozpis jarních zápasů ml. přípravky je zde

Poplatky:

Týkají se všech hráčů. Jsou ve výši 500 Kč měsíčně, prosím, hraďte nadále bezhotovostně na číslo účtu: 1360101504/0600, kvůli snadné dohledatelnosti z obou stran. Jako VS uveďte prvních 6 čísel RČ dítěte a do textového pole jméno hráče.

Platby jednorázové – za objednané vybavení, míč, pomůcky, apod. v hotovosti proti zboží, které vydá šéf SK Jaroslav Kudrna, objednávky vybavení nadále přímo přes klub: info@skzbraslav.cz.

Speciál:

Dne 29.dubna zařazujeme speciálně ukázkovou hodinu „létajících trenérů“. Ve spolupráci s PFS jsme připravili pro všechny kategorie přípravek  speciální trénink, který povedou trenéři fotbalového svazu – takže spíše, než na létajícím koberci létají mezi pražskými kluby :) Pro naše trenéry, kteří budou aktivně přítomni, to může být inspirativní a pro kluky v kopačkách zajímavá změna. Trénink proběhne na hlavním hřišti v normálním čase tréninku, tedy od půl páté, všichni hráči jsou zváni na hřiště, rodiče do ochozů.

 Petr Mutina, šéftrenér přípravek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *