MZ: Nad Cafkou se blyska

17. kolo, čtvrtek 7.5.2015, 17:30 – Zbraslav mladší žáci vs. ČAFC 4:10 (2:5)

• Sestava:  Sofron(Mecera)  – Uhlíř/Hošek/Poláček – Waiz/Dufek/Schánilec – Tkach (Bohatec, Mixa, Carzoli, Cikhart)
  • Góly:  2x Tkach , 1x Waiz, 1x Hošek

Soupeř dorazil v jiné sestavě, než jak jsme s ním hráli na podzim, a z jeho herního projevu to bylo znát, že jsou fotbalovější než naše mužstvo. Každopádně na prvních 20 minut zápasu by bylo lepší zapomenout, protože jsme byli úplně všude pozdě a stav 0:3 byl ještě lichotivý. Po korekci na 1:3 od Vládi ale soupeř opět zabral (dokonce i v šesti lidech v poli) a opět nás začal přehrávat. Když se nám podařilo skórovat na 2:4, tak nám gól nebyl uznán pro offside. Poločasové skóre se zastavilo na stavu 2:5 a ještě byla naděje něco se zápasem udělat. Bohužel ve druhém poločase soupeř 3x rychle skóroval a pak už se zápas jen dohrával. Konečný stav 4:10 je pro nás ještě poměrně milosrdný, protože soupeř nehrál druhý poločas v plném nasazení. Bohužel i tak jsme nedokázali toto potrestat větším počtem branek, byť šancí jsme měli poměrně hodně.