B: Zimni probuzeni

20160214 zvole skz b (12)

Sokol Zvole – SK Zbraslav B 1:2 – 14.2.2016, hřiště Olympie Šeberov

Článek a další fotky:

V neděli odpoledne nastoupila ke svému prvnímu přípravnému zápasu rezerva Zbraslavi na UMT na Šeberově. Jejím soupeřem byl, stejně jako před rokem, TJ Sokol Zvole.
V první polovině zápasu mělo jasně navrch naše mužstvo a zaslouženě vedlo, poté branku vstřelil Tomáš Vejvoda. Po změně stran jakoby naše mužstvo usnulo a nechalo si zdát sny, jak se soupeř porazí sám. Soupeř byl najednou všude dříve, lépe se pohyboval a začal si vytvářet šance. Z jedné z nich pak i vstřelil branku, jmenovitě Petrem Hluchavkou, kterého mnozí zbraslavští znají z působení na Zbraslavi.
Vstřelená branka na nás zapůsobila jako budíček. Zlepšili jsme pohyb a vrátili se zpět do zápasu. Výsledkem byla, po několika spálených šancích, branka Pavla Orlovského. Nutno ale podotknout, že mu hráči Zvole hodně pomohli. Poté opět přebral iniciativu soupeř, ale na obou mužstvech již bylo vidět, že dochází síly. Přeci jen, bylo to pro obě mužstva první utkání po skoro 3 měsících, a to bylo znát. Když jsme přečkali i díky včasným vyběhnutím našeho brankáře i několik dalších šancí soupeře, výsledek se neměnil. Ale ten nebyl dnes zase až tak důležitý. Kluci se proběhli, zahráli si po delší době fotbal na celém hřišti.
Poděkování patří několika fanouškům a také fotografce, která zachytila pár momentek ze zápasu.

David Bouček

FOTO – Copyright TERA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *