Nejlepsi hraci SKZ z lonskeho plesu

U 9  ….  Adam Šafanda ročník 2009  …. Trenéři : Jan Votava mladší  a Jan Mandlík  …  Velký bojovník , který nic nevypustí a pro fotbal žije, snad mu to i do dalších let takto vydrží.

U 11  ….. Matěj Potočár – Trenéři Ondřej Bláha, Tomáš Bohatec, Viktor Vodička, Filip Čumpelík …  Srdce a duše týmu, jistota pro spoluhráče , góly stejně snadno střílí, připravuje i jim zabraňuje, příkladný kapitán týmu.

Mladší žáci – Tobiáš Benedikt – Trenéři Petr Šimoníček , Jan Kreil  ….   Dříč , který nevynechá prakticky žádný zápas ani trénink. V zápasech je hodně vidět, byť není střelec, ale brankám především zabraňuje.

Starší žáci –  Filip Waiz  … Trenér Pavel Hejhal  ….   Ofenzivní eso týmu . Dravý , bojovný  a za podzim i nejlepší střelec starších žáků .

Dorost  – Viktor Vodička – Trenéři Michal Žižka, Jan Votava starší  –  pravidelně v mistrovských utkání předváděl výborné výkony a vždy patřil k nejlepším hráčům na place.Patří mezi nejnadanější odchovance SK Zbraslav. Na konci podzimu se stal pevnou součástí i A týmu dospělých.

Starý páni  –  Pavel Kamarád –  Jakožto nejlepší hráč z mužstva starších pánů, byl nedemokraticky, ale jednomyslně zvolen vedením…. jejich kapitán…. Pavel Kamarád.

Již od jeho příchodu do mužstva na něm byla vidět vždy nezměrná chuť zapojit se do mužstva. Na letním turnaji, kde byl opět, nedemokraticky zvolen jako kapitán mužstva a pásku již nevrátila a tudíž jím zůstal nadále, předvedl výborné výkony, na kterých chce mužstvo starších pánů stavět i do budoucna.
A jeho pověstná vyprávění a vtípky mnohokrát podráždily bránice všech svých spoluhráčů. Rozhodně mu musíme také poděkovat za občasný rozvoz po náročných trénincích, unavených hráčů do svých domovů.Pavle, děkujeme… starší páni 😊 – cenu převezme a pak i předá vítězi  David Bouček

B – Pavel Orlovský  – Trenér – Jiří Tomášek –   Asi nejlepší dosavadní sezona v jeho fotbalové kariéře ,  ( mimochodem nejlepší střelec týmu )

A –  David Konečný  – Trenér Martin Vnouček ….  Hráč který hraje s velkým nasazením a bojovností ,kterého  nikdo na hrišti nepřehlédne pro jeho důraz a objetavost.Hráč který svojí bojovností jde všem příkladem. Mužstvo si zvolilo za nejlepšího hráče roku 2017 Davida Konečného

 2017 Osobnost SK Zbraslav – dva laureáti Jaroslav Kudrna  a Antonín Rákosník – za dlouholetou starost a péči o náš klub a jeho fungování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *