Nejlepší hráči za rok 2018

Jak se stalo již krásnou tradicí ( byť zatím krátkou ), byly v rámci našeho plesu vyhlášeny výsledky nejlepších hráčů 8 sledovaných kategorií :

U 9  ….  Eduard Vlček  …. Trenéři : Lucie Adámková, Daniel Čermák, Petr Potočár – Je to velice pracovitý a týmový hráč. Dokáže spoluhráče povzbudit a ze své pozice organizovat na hřišti. I když je to mladší věková kategorie, tak svým přístupem mnohdy předčí i starší spoluhráče.

U 11  ….. Tomáš Hegar  – Trenéři  Petr Vondráček, Tomáš Bohatec  – Srdce a duše týmu, jistota pro spoluhráče , góly stejně snadno střílí, připravuje i jim zabraňuje, příkladný kapitán týmu. Ostatně to je i důvod proč o něho má eminentní zájem Slávie Praha.

Mladší žáci – Jakub Klufa – Trenéři Ondřej Bláha, Jan Mandlík, Filip Čumpelík – Jakub během podzimní části sezóny 2018 poctivě trénoval a i díky tomu převedl v zápasech velmi dobré výkony. Tým se na něj mohl spolehnout a pravidelně se prosazoval i střelecky.

Starší žáci –  Adam Bydžovský   … Trenéři Petr Šimoníček a Jan Kreil – Velmi technicky vyspělý fotbalista, v zápasech tvoří hru, bojuje, jde všem příkladem nejen v zápasech, ale v tréninku a k přístupu k fotbalu. Velmi slušný a inteligentní kluk.

 

Dorost  – Vojtěch Vrecion – Trenéři  Pavel Hejhal, Josef Konečný – Kapitán týmu, který v každém zápase odevzdá maximum. Bojuje do poslední minuty a dokáže vyburcovat tým i za nepříznivého stavu. (A že jich na podzim bylo! )

Starý páni  –  Jiří Dlouhý – Poprvé v dějinách starých pánů získává hodnocení člověk, který není doma v Praze, ale na severu naší republiky. Ocenění získává za svou nejen příkladnou účast na trénincích starých pánů, ale i na besedách, které probíhají vždy po každém tréninku a někdy se k nelibosti manželek či přítelkyň, protahují do pozdních večerních či brzkých ranních hodin.

Vedení starých pánů nominovalo na cenu pro nejlepšího hráče sezóny… Jirku Dlouhého.

 B ….. Tomáš Uhlíř  – Trenéři – Michal Žižka, Jan Votava starší  – V každém utkaní na hřišti bojoval i když se mu herně nedařilo byl svým přístupem pro ostatní vzorem.Zvládl rychle přechod z dorostu do mužů.
A   Radek Činovec  – Trenér Martin Vnouček – Dlouholetá opora, která přispívala svými zákroky i přístupem k dobrým výsledkům A týmu.

2018 Osobnost SK Zbraslav – Jaroslav Kamarád

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *