4. kolo SK Zbraslav mladší žáci – PSK Union 4:3 (3:1)

• Sestava: Mecera (Vrecion, Štolpa J.) – Hrubý (Smejkal), Uhlíř (Vodička) – Kessler (Hubrt), Macík (Hošek Matyáš), Čumpelík (Štolpa M.), Mandlík (Dufek) – Drobílek (Tkach)
  • Branky: Čumpelík (5.), Hošek Matyáš (10.), Macík z pen. (19.), Hubrt (67.)
  • nová fotka týmu, fotogalerie ze zápasu

Utkání jsme zahájili v klasickém rozestavení 2-4-1 s ofenzivní taktikou a s úkolem agresivně napadat hned od obránců!!!

Začátek se nám povedl, zvládli jsme kombinačně přehrát soupeře v prostředku hřiště. V 5. min. Šimi vybojoval míč na pravé straně, posunul to na rozběhnutého Domína, který v rychlosti posunul míč pod sebe na nabíhajícího Čumpa (z druhé vlny) a z velkého vápna se nemílil střelou pod břevno – 1:0!!! V desáté minutě jsme kopali rohový kop (Máca), střílený centr našel na přední tyči volného Hošana, který tečí uklidil na 2:0. Postupnou kombinační hrou jsme se dostávali k soupeřově brance, ale žádná střela ani akce dlouho ke gólu nevedla. Až v devatenácté minutě po uvolnění byl ve vápně stažen Čumpa a k penaltě se postavil Máca, který se nemílil – 3:0. Jednoznačná převaha zbraslavských hráčů byla ke konci první půle vyditelná, bohužel ve 27.minutě srazil Domíno ve vápně hostujícího útočníka a PSK z penalty snížilo – 3:1.

Druhý poločas začal v duchu toho prvního, bohužel ve 40.minutě Vojta neudržel střelu z velké vzdálenosti a hostující útočník dorážkou snížil – 3:2. Hned v zápětí jsme nevyužili dvě brejkové situavce a v 59.minutě jsme faulovali před velkým vápnem a z trestného kopu hosté tvrdou střelou vyrovnali – 3:3.

V ten okamžik jsme přešli do rozestavení 2-3-2 a začali jsme tlačit, z čehož jsme vybojovali dva rohy, ale bohužel jsme nedokázali je proměnit. V 67.minutě jsme vybojovali na naší obranné půlce míč, jmenovitě Čumpa, který v rychlosti (!!!) posunul na rozběhnutého Domína a ten ve sprintu prostřelil na přední tyč brankáře – 4:3!!! Konec utkání jsme si pohlídali a mohli jsme si po utkání vítězně ZAŘVAT!! – SK ZBRASLAV….

Kluky musíme pochválit za výborný týmový výkon – zvládnutí taktických pokynů a za to že vydrželi až do konce pracovat ve vysokém TEMPU. Na závěr musíme uznat vysokou kvalitu PSK Unionu – fotbal to byl se vším všudy a měl GRÁDY – HOŠI, DĚKUJEM!!!!