M10: Komentare k zapasum 1.-6. kola

Mini 10 mají za sebou již šest mitráků, z toho čtyři z nich vyhráli, a tak se v tabulce drží s dvanácti body na druhém místě. V tomto článku najdete komentáře ke všem zatím odehraným zápasům…

FCS LIBUŠ : SK ZBRASLAV  MINI 10 –  8:2 –  1. KOLO

Kluci nastoupili v novém rozestavění oproti loňskému roku 4-1+1 na hřišti soupeře. V prvním třetině měli kluci mírnou převahu, dostávali se do zakončení, ale bohužel neproměnili, trefit se do branky byl pro ně nadlidský úkol. Pokud by se hrálo na trefená břevna, určitě bychom tento zápas vyhráli. V druhé a třetí třetině domácí tým vytvořil tlak, kterému naši kluci bohužel podlehli. Soupeřovo brankář chytal výborně, žádný s našich kluků při zápase bohužel neproměnil ani penaltu.

SK ZBRASLAV MINI  10 : BĚCHOVICE – 7:14 – 2. KOLO

Poprvé letos na podzim doma. Běchovice hráli po celý zápas výborně, po celý zápas byli vidět jejich rychlé protiútoky, kombinační hra. Až v druhé a třetí třetině si kluci vzali k srdci má slova, o nabádání je, ke kombinační hře a rychlým protiútokům. Výsledek se již bohužel kluků, proti Běchovickým sršňům, nepodařil obrátit.

SK ZBRASLAV : SLOVAN KUNRATICE – 18:0 – 3. KOLO

 • Branky: Wegman-3, Bartoš-3, Tkach-3, Dufek-2, Smejkal J.-2, Vodička, Šírl, Schánilec, Uhlíř, Hošek po jedné brance
 • Sestava: Valín, Wegmann, Schánilec, Tkach, Hošek, Uhlíř, Smejkal J.,  Šírl, Bartoš, Dufek, Vodička
 • Třetiny: 2:0, 10:0, 6:0

Po celý zápas jsem kluky, jako při každém zápase nabádal ke kombinační hře a k rychlým potiútokům. Kluci hráli velmi dobře, chtělo a dařilo se jim hrát kombinačně a tím pádem utkání vyústilo ve velmi hezký fotbal.

V prvním třetině po gólu Tomáše Wegmanna a Jakuba Vodičky vedla Zbraslav 2:0.  V druhé třetině dostalo utkání vzestup, kluci do soupeřovi branky „poslali“ 10 branek a v třetí třetině 6. Soupeř  našeho gólmana  za celý zápas ohrozil asi jen 6x. Kluci tentokráte hráli s patřičným sebevědomím!!! Doufám, že takové budou i následující zápasy. Kluci předvedli bojovnost, fotbalovou kvalitu i srdíčko.

Za dnešní výkon musíme všechny kluky pochválit, celý realizační tým je moc pyšný!!! Jen tak dál…

CHOLUPICE : SK ZBRASLAV MINI 10 – 6:18 – 4. KOLO

 • Branky:   1. třetina  7:2, střelci: Dufek-2, Hošek-1, Uhlíř-1, Bartoš-3,
  2. třetina 5:3, střelci: Dufek-3, Carzoli-1, Uhlíř-1
  3. třetina 6:1, střelci: Bartoš-1, Carzoli-3, Uhlíř-1, Wegmann-1
 • Třetiny: 2:7, 3:5, 1:6

Na tento zápas jsme byli posíleni některýma klukama ročníku 2002 a také to podle toho vypadalo. Lukáš Uhlíř byl pilířem naší obrany, výborně zachytal Vašek Valín a kluci naprosto splnili pokyny, které jsme jim jako trenéři řekli před zápasem. Šli jsme do zápasu s cílem hrát důrazně s rychlým přístupem k hráčům a častou střelbou a to se nám i za podmínek kdy nedorazil
rozhodčí, což je častý jev v této soutěži, velice dobře dařilo. Za super a zodpovědný výkon bych chtěl pochválit celý tým našich kluků. A nesmím zapomenout na obětavost naší pani vedoucí, která v naprostém pořádku šla s námitkou na řízení zápasu náhradním rozhodčím, kdy v různých situacích už šlo o zdraví hráčů na obou stranách. Děkujeme…

SK ZBRASLAV MINI 10 : SOS HÁJE – 5:3 – 5. KOLO

K zápasu s týmem SOS Háje jsme byli opět posíleni třemi kluky ročníku 2002, a to Tkachem Vladimírem, Dufkem Lukášem a Smejkalem Jiřím. Byli jsme bez některých opor týmu, které z rodinných důvodů nemohli být přítomni na zápase-  Vašek Bartoš, Tomáš Wegmann. I tak se zaskvěli jiní hráči a to Hošek Matyáš, který dal 2 góly, ale  hlavní postavou zápasu byl přesto  Vláďa Tkach,  jenž zakončil utkáni slušné úrovně s hattrickem. Ze zadních řad bych chtěl vyzdvihnout výborně chytajícího Vaška Valína a v obraně Jirku Smejkala.

SK ZBRASLAV : HOSTIVAŘ – 7: 6– 6. KOLO

 • Branky:   1. třetina 2:2, střelci: Dufek-1,Hošek-1
  2. třetina 3:3, střelci: Bartoš-1,Hošek-1,Dufek-1
  3. třetina 2:1, střelci: Dufek-2
  Třetiny: 2:2, 3:3, 2:1
 • fotky ze zápasu – 23.10.2012 přidány nové fotky! Rodičům, kteří je poskytli, děkujeme.

Velice vyrovnaný zápas z obou stran, kdy jsme šli do vedení dva nula, ale soupeř vyrovnal. Po první třetině 2:2. Pak jsme opět dali vedoucí góly a soupeř opět vyrovnal. Druhá třetina skončila nerozhodně 3:3. Pak jsme dali dva góly a soupeř už jen stačil snížit na stávající výsledek 7:6 Tentokrát bych chtěl vyzdvihnout kolektivní pojetí všech hráčů s výborným gólmanem a posilou v osobě Lukáše Dufka. Ještě bych chtěl doplnit to, že takové utkání se v této soutěži málo kdy vidí, kdy mužstva jsou velice vyrovnaná, rozhodčí dorazí a s velmi dobrým výkonem pomohl k výbornému zápasu z obou stran.

Stanislav Šírl, Vendula Chlebovnová


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *