MZ: Zhodnoceni podzimni casti

Realizační tým mladších žáků připravil na závěr podzimní části sezóny její celkové zhodnocení. V tomto článku se dočtete, jak se klukům zatím dařilo, kdo všechno přispěl ke skvělému druhému místu v tabulce a co je čeká v zimní přípravě. Na hráče a jejich rodiče čeká na konci článku závěrečné poděkování a pozvánka na rozlučku! (admin)

Novou sezónu v mladších žácích jsme odstartovali s tímto kádrem – Mecera Franta, Vrecion Vojta, Štolpa Kuba, Hrubý Šimon, Smejkal Jirka, Vodička Viktor, Uhlíř Lukáš, Kessler Dan, Štolpa Matěj, Drobílek David, Mandlík Martin, Macík Ondra, Čumpelík Filip, Tkach Vláďa, Dufek Lukáš, v průběhu sezóny nás ještě doplnili Hubrt Dominik a Černý Honza ve třech utkáních nám přišel pomoc i Hošek Matyáš (2003) z mini 10. Realizační tým tvořili trenéři Standa Sádovský, Michal Žižka a funkci vedoucího týmu plnil obětavý a pečlivý Jan Mandlík. Do nové sezóny v mladších žácích jsme byli nuceni sáhnout pro hráče z mini 10, kteří ještě mohli hrát soutěž o rok mladší (ročníky 2002) – čímž touto cestou děkujeme rodičům za schválení a posílení kádru mladších žáků!!!
Kluci absolvovali týdně 2 tréninky (pondělí, středa) a o víkendu jsme sehráli mistrovská utkání – Kyje (2:1), Tempo (4:1), H.Měcholupy (4:4), PSK Union (4:3), Libuš (3:1), Újezd P4 (6:1), Zličín (3:1), Braník (3:6), Radotín (5:0), Junior (8:2), D.Chabry (0:1). I přes výborné výsledky je nutné říci, že kluci do každého utkání šli s pokorou k soupeřům, ale i s odhodláním uspět a zvítězit. Bohužel jen poslední utkání se nám nepovedlo.
Podzimní část jsme zakončili na skvělém 2. místě s počtem bodů 25 a skórem 42:21. Nutno podotknout, že před startem podzimní části jsme ani ve snu nepomýšleli na tak vysoké postavení v tabulce.
Hráči se semkli, podzimní sezónu odjezdili na 200% (nechali na hřišti duši), v každém utkání táhli za jeden provaz, prokazovali, kam patří jejich srdíčko, a skvěle reprezentovali fotbalový oddíl SK Zbraslav!!!
Musíme i mladíkům poděkovat za vysokou tréninkovou účast (hned je to lepší pro trenéry, když je dostatek hráčů) a za zlepšení, které udělali od začátku letní přípravy. Na klucích je vidět, že je fotbal baví, mají odhodlání se zlepšovat a chtějí to v budoucnu v tomto sportu dotáhnout vysoko.
Celý realizační tým je moc pyšný na tým mladších žáků, jsme šťastní, že se nám chlapci rychle spolu sehráli a že i nejen v mistrovských utkáních, ale i na trénincích dělají všechno proto, aby byli ještě lepší.
Do jarní části sezóny jsme si jako tým nasadili vysokou výkonnostní laťku, kterou budeme chtít zvládnout a pevně věříme, že uděláme všechno proto, aby jsme i po jarní části byli v tabulce nahoře. Nejdůležitější však je, jakým stylem hry se mladší žáci prezentují a pro nás je to více než samotný výsledek. Na závěr chci za celý realizační tým poděkovat všem rodičům za pomoc, kterou pro své mladé fotbalisty dělají = 100 Kč měsíčně do společné kasy (hráči mají po utkání sladkou odměnu, nebo se koupí věci na trénování či utkání (stulpny, trenky), odvoz kluků na utkání (hrané venku), za komunikaci mezi rodiči s trenéry (omlouvání z tréninků či utkání), ale hlavně děkujeme rodičům, že dopomohli svými sponzorskými dary uskutečnit kvalitní zimní přípravu, která nás teď bude čekat (halový turnaj v Říčanech, zimní liga na Hájích a tělocvična 2x týdně v Modřanech). Budeme moc rádi, když se rodiče spolu s hráči mladších žáků zúčastní závěrečného posezení (mikulášské), které se uskuteční 30.11.2012 od 16:15 hodin na bowlingu u Stromečku dole na Zbraslavi.

Váš realizační tým.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *