MZ: Osm statecnych

OSM STATEČNÝCH

Vyšehrad – SK Zbraslav 1:6 (1:3)

  • 1. zápas zimní ligy na Hájích
  • Ne 9.12.2012 od 9:00 hodin
  • Sestava: Vrecion – Hrubý, Uhlíř – Hošek, Kessler, Čumpelík, Drobílek – Dufek
  • Branky: Čumpelík 3x, Hošek 2x, Drobílek

V nedělním mrazivém ránu jsme se sešli na SKZ, abychom odjeli na první utkání zimní ligy na Hájích, kde nás čekal velmi silný tým z Vyšehradu. Omluvenky na utkání nemá cenu psát, jelikož 8 statečných, co přišlo, se vypořádali se zápasem na jedničku s hvězdičkou!!!!
Do utkání jsme hráčům kladli na srdce kombinační jednoduchou hru, hru založenou na kvalitní obranné fázi a smrtící brejky. Kluci zápas odjezdili na 1000 %, protože po poločase jsme vedli po brankách Hošana a Čumpy (2x) 3:1. Trenér Vyšehradu nevěřil tomu, že zbraslavští kluci válcujou ligový Vyšehrad, a do druhého poločasu nabádal svůj tým k útočné smršti – to byla voda na náš mlýn a naši kluci druhý poločas po taktické stránce a herní pohodě nepřipustil drama. V druhém poločase se ještě trefili opět Hošan s Čumpou a Drobajs.
Za dnešní výkon děkujeme všem klukům, vymáčkli se na doraz, dřeli a skvěle se rozloučili s fotbalovým rokem 2012.
Všem hráčům a jejim rodičům přejeme krásné svátky vánoční, bohatého Ježíška a do nového roku 2013 přejeme hlavně zdravíčko!!!!
7.1.2013 se sejdeme na první trénink zimní přípravy (kluci užijte si volna a přijďte v plné síle). Za dnešek vám moc děkujem – byli jste výborný, jen tak dál!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *