SK Zbraslav vs. Sokol Kolovraty 1:1 (1:0)
  • 2. kolo zimní ligy na Hájích
  • Sestava: Vrecion (Štolpa J.) – Kessler, Uhlíř (Šírl) – Hošek, Macík, Čumpelík, Drobílek (Dufek) – Černý (Mecera)
  • Branky: Macík (22.)
První utkání v novém roce 2013 hrané v rámci zimní ligy na Hájích (UMT) jsme sehráli se Sokolem Kolovraty, ročník 2000 (my jsme přes četnou marodku týmu byli nuceni sáhnout o pomoc hráče mini 10 ( Matyáš Hošík, Stanislav Šírl).
Do utkání jsme vstoupili v našem klasickém rozestavení 2-4-1 a kluky jsme nabádali k obezřetné obraně, defenzívě a kombinační hře kladené na rychlých krajních záložnících.
Utkání bylo plné osobních soubojů, výšková převaha byla na straně Kolovrat, ale naši kluci se soupeře nezalekli a v prvním poločase po faulu na Fandu Máca poslal do vedení Zbraslav 1:0.
O poločase jsme klukům kladli na srdce zajišťování, bojovnost a statečnost v ofenzívě. Kluci druhý poločas odmakali na 200%  a nechali na hřišti zbraslavské srdíčko. Bohužel fotbalová štěstěna při nás nestála a soupeř 2 minuty před koncem srovnal na konečných 1:1.
Všichni kluci utkání odjezdili (nikdo nezklamal). Klukům děkujeme za odvedený výkon, nasazení, tvrdost a bojovnost, to vše našim hráčům nechybělo. Děkujeme klukům z mini 10 za pomoc (nezklamali, ba naopak příjemně překvapili). Za dnešní utkání musíme vyzvednout výkony – Štolpa J., Vrecion, Kessler, Uhlíř, Drobílek. Hoši, děkujeme = jdeme správnou cestou!!!!