• SK Zbraslav MŽ vs Podolí 6:2 (3:0)
  • neděle 27.1.2012 od 9:00 hodin
  • Sestava: Vrecion – Hrubý, Kessler (Uhlíř) – Mandlík (Hubrt), Macík, Čumpelík (Hošek), Drobílek – Černý (Dufek)
  • Branky: 2x Macík, 2x Drobílek, Dufek, Černý

Ve čtvrtém kole zimní ligy mladších žáků hrané na Hájích jsme v neděli ráno nastoupili proti celku přeborového Podolí.
První poločas byl z obou stran hodně opatrný a prvních 15 minut to byla hra na středu hřiště bez žádných vyložených šancí. Poté jsme začali přebírat otěže utkání, z čehož vyplynula první branka – po nedorozumění podolské obrany Honza trestal = 1:0. Podolí bylo lehce zaskočené a my jsme se dostávali do otáček a po akci Drobase, který utekl po pravé straně a stříleným centrem si obránce Podolí srazil míč do vlastní sítě = 2:0. Kluci pracovali přesně podle daných taktických pokynů a ke konci první půle po kombinaci na levé straně prostřelil Máca tvrdou ranou z úrovně vápna brankáře = 3:0.

Ve druhém poločase bylo vidět na Podolí snahu udělat něco se špatně rozehraným zápasem, ale výborně hrající Hošek utekl přez půl hřiště a před zakončením byl faulován ve vápně a z následné penalty Máca navýšil výsledek = 4:0. Hned z následného útoku Podolí nacentrovalo a jejich útočník fantasticky trefil z voleje pravou šibenici = 4:1. To dalo Podolí křídla a začali nás dostávat pod tlak, z čehož bohužel vyplynula jinak po skvěle chytajícím Vojtou chyba, když střela z dálky mu propadla pod tělem = 4:2. Bojovné utkání se začalo měnit ve velké drama, ale z dalšího stříleného centru Luky tečovanou střelou uklidil balon do brány = 5:2. Na závěr ještě utekl Drobas a samostatným nájezdem překonal brankáře = 6:2.

Klukům děkujeme za vítězství, ale sportovně musíme uznat, že v utkání bylo několik chyb a to klukům připomeneme proto, aby se to již v dalších utkáních neopakovalo – ještě jednou kluci díky!!