Benešov – SK Zbraslav 5:2 (1:0)

• Pondělí 18.2.2013 od 17:30 hodin
  • Branky: Kaštil 2x
  • Sestava: Vrecion (Mecera) – Hrubý (Uhlíř), Smejkal (Vodička) – Hošek (Mandlík), Kaštil, Čumpelík (Hubrt), Drobílek (Dufek) – Černý (Tkach)

V pondělním večerním čase, v utkání hraném za umělého osvětlení, jsme nastoupili proti ligovému mužstvu z Benešova. Před utkáním jsme klukům kladli na srdce jednoduchou hru založenou na rychlosti a důkladné obraně.
První poločas jsme se s Benešovem drželi zdatně, šance byly na obou stranách, ale i přes vyrovnanost hry jsme byli nespokojeni s některými výkony, zejména od hráčů, kteří byli v podzimní části oporami týmu. Těsně před koncem poločasu jsme inkasovali zbytečný gól, který celý utkání ovlivnil.
O poločase jsme klukům kladli na srdce, že první poločas to nebylo ono a že do druhé půle uděláme vše proto, aby jsme první poločas odčinili jak po taktické, tak fotbalové stránce.
Bohužel kluci začátek druhého poločasu prospali a Benešov se dostal do vedení až 4:0!!! To už bylo moc a změnili jsme rozestavení na 2-3-2 a začali jsme hrát vabank. To nám přineslo ovoce a po ruce hráče Benešova ve vlastním pokutovém území Jirka Kaštil z penalty snížil na 1:4. Klukům tato branka vlila krev do žil a po dalším brejku jsme snížili opět Jirkou Kaštilem na 2:4. Ale Benešov dokázal ke konci utkání ještě proměnit jednu svojí šanci a uzavřel skóre na konečných 5:2.
Klukům jsme po utkání v kabině řekli, co bylo špatně, a věřím, že kluci si uvědomili, že takto se hrát nedá. Máme ještě měsíc na to, abychom jsme odstranili chyby, které se dnes objevily (bylo jich mnoho) a hned tuto sobotu v utkání zimní ligy proti Tempu dnešní utkání odčinili. Věřím, že to dnes byl pouze výpadek (jelikož vím, že v klucích je mnohem více, než co dnes předvedli) a kluci hlavu nahoru – jedeme dál!!!!