MZ: Utkani plne krasnych branek i jednoho nestesti

FC Háje vs SK Zbraslav 3:11 (1:4)

 • Branky:  Drobílek (2., 25., 30., 36., 37.), Dufek (31.), Kaštil (40., 43., 48., 60., 68.)
 • Sestava: Vrecion (Mecera) – Hrubý (Vodička), Uhlíř – Hošek (Dufek), Drobílek, Kessler, Mandlík (Tkach) – Kaštil

Do utkání jsme nastupovali s vědomím, že když zápas vyhrajeme, tak v turnaji (zimní liga na Hájích) skončíme na krásném 3. místě (při účasti ligových a přeborových jsme v takový úspěch ani nedoufali). Klukům jsme kladli na srdce kombinační hru, náročný styl hry (napadání u soupeřovy branky a při získávání míčů rychlé zakončení!!!).
Kluci úkol zvládli na jedničku, hned ve 2. minutě Kašťa vysunul Drobase za obranu a ujali jsme se vedení 1:0. Soupeř (přeborové mužstvo) byl touto brankou opařen a těžce se vracel do utkání. Hráčům Hájů jsme pomohli sami k vrácení do utkání, když v 10. minutě jsme nezískali míč u autové čáry a hráč Hájů nefotbalově nakopl míč vysoko do nebes směřující na naší svatyni, kde Vojta míč podskočil a Háje šťastně srovnali na 1:1. Ale tento srovnávací gól jakoby zdravě naštval naše hráče a Háje jsme již do ničeho nepustili, ba naopak zasypali jsme jejich branku několika střelami a častými úniky (nájezdy) na brankáře, z čehož vyplynuly další krásné branky a poločas jsme dohráli na skóre 4:1!!
Do druhého poločasu jsme klukům řekli, ať se ještě více tlačí do zakončení a více hrají odpovědně dozadu. Bohužel se ještě musíme zmínit o neštěstí v prvním poločase, kdy Šimi nešťastně upadl na ruku a byl převezen do nemocnice – kde nám bylo oznámeno zlomení ruky – celý tým mladších žáků mu přeje brzké uzdravení!!!
Zpět k fotbalu: Kluci do druhého poločasu vlítli s chutí a hned po dvou minutách bylo skóre 6:1!! S tímto náskokem v zádech jsme kluky nabádali k větší, ač někdy riskantní kombinaci a kluci si druhý poločas náležitě herně užili. Cvičení z tréninků na zakončení se přemítla i do utkání a po krásných kombinacích a brankách jsme směřovali za tíženým vítězstvím. I když jsme v druhém poločase 2x inkasovali, tak Fanda v brance odvedl velmi dobrý výkon. Vítězství 11:3 je pro nás velice důležité, jelikož jsme si dokázali, že góly dávat umíme a do mistrovského utkání jdeme se zdravým sebevědomím.
Chlapcům děkujeme za krásné celkové 3. místo (pohár bude k vidění v restauraci na Slavoji) za výborné reprezentování klubu SK Zbraslav během celé zimní přípravy.
Klukům za dnešní výkon děkujeme, i když tam byly chyby, ale na nich zapracujeme. Věříme, že do mistráků budeme ještě silnější!!! Jen tak dál…

Celkové pořadí zimní liga Háje-U13

 1. Benešov 19b.
 2. FC Tempo Praha 16b.
 3. SK Zbraslav 13b.
 4. Sokol Kolovraty 11b.
 5. AFK Podolí 10b.
 6. Horní Měcholupy 6b.
 7. FC Háje 3b.
 8. FK Slavoj Vyšehrad 3b.

3 komentáře u „MZ: Utkani plne krasnych branek i jednoho nestesti

  1. michael zizka

   rád bych jsem podotknul že SK Zbraslav hrála turnaj s ročníky 2001?2002 a 2003 tudíž si myslím že i tyto výsledky jsou příslibem do další spolupráce s týmem,díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *