MZ: Utkani jednoho strelce

SK Zbraslav – Horní Měcholupy 6:0 (2:0)

  • neděle 7.4.2013 od 16:30 hodin
  • sestava: Mecera (Vrecion) – Kessler, Vodička (Mandlík) – Dufek (Hošek), Macík, Čumpelík, Drobílek (Tkach) – Kaštil (Černý)
  • branky: Kaštil (5., 19., 45., 50., 53., 66.)

Druhé jarní kolo jsme doma přivítali mužstvo Horních Měcholup, kterému jsme měli z podzimu co vracet (nesportovní a vulgární chování vůči nám a kluci to dnes v zápase svojí předvedenou hrou Měcholupám vrátili i z úroky).
Klukům jsme před utkáním říkali, aby oproti utkání s Kyjemi zlepšili zakončení a hráli jako jeden muž (aby táhli za jeden provaz a hráli mnohem více týmově). Hráči vše vzali na zřetel a proti Měcholupům dnes nastoupil úplně jiný tým – odhodlaný vyhrát a v zápase prodat zbraslavské srdíčko!!!!!
Do utkání naše naděje vlítly jako uragán a hned se hnaly kombinační hrou do zaslouženého vedení! V 5. minutě se výborně prosadil Kašťan v útočném vápně a vybojoval si na sebe penaltu, kterou chladnokrevně proměnil a tím uklidnil celý tým – 1:0! První poločas H. Měcholupy spoléhaly na obrannou činnost a my jsme opět jako v zápase s Kyjemi bušili do plných. Naši kluci první poločas odmakali na krev, hráli po zemi a chtěli divákům ukázat, že fotbal v mládeži na Zbraslavi zkvétá. Na rozdíl od utkání s Kyjema dnes protrhl střeleckou smůlu Kašťan a dnešní utkání svými brankami rozhodl zápas (i přes gólovou smršť dnešního střelce je nutno podotknout, že do zakončení se dnes prosazovalo více hráčů = ale jen Jirkovi to dnes padalo = je to náš snajper!!!).
O poločase jsme klukům neměli v kabině mnoho co říci, jelikož dnes pracovali sebevědomě a konstruktivně. Jen jsme kluky nabádali, aby druhý poločas nepodcenili, ale kluci to dnes zmákli na výbornou!!!
Do druhého poločasu naši hráči nastoupili nadále s chutí a H.Měcholupy nestíhali po všech stránkách.Utkání skončilo 6:0,ale mohlo to být i daleko více.
V dnešním utkání měl osobní úkol Čumpa a to vymazat ze hřiště hostujícího (nejnebezpečnějšího) hráče a úkol zvládl na jedničku z hvězdičkou – celý náš tým z toho jen těžil a jsme rádi, že naši kluci chápou i taktické pokyny na úkor fotbalovosti (ale jsou si vědomi i ku prospěchu týmu se obětovat). Kluci dnešní zápas makali na 200 % všichni bez výjimky!!!!!
Chlapcům děkujeme za změnu přístupu k utkání a jsme moc rádi, že kluci dnes v zápase ukázali bojovnost, kombinace, zakončení i herní vyzrálost a hlavně nechali na hřišti duši (zbraslavské srdíčko). Borci, děkujeme a tento výkon chceme přenášet i do dalších mačů – jen tak dál!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *