B: 3 body z venku

Olymp Praha – SK Zbraslav B 0:2

Sestava: Třebenský P., Greguš, Hejhal, Svoboda, Vejvoda T., Haluza, Bláha, Černý, Poustecký (Bohunický), Bouček (Orlovský P.)

Na první mistrovské utkaní po zimní přestávce jsme přijeli na hřistě Olympu. V mrazivém počasí jsme nastoupili v rozestavení 4-4-2 se zónovým bráněním. Instrukce zněli jasně, budeme hrát vzadu na nulu a neobrdžíme gool, za co bych chtěl kluky pochválit, že to zvládli. První poločas byl plný nepřesností a bylo vidět na našich hráčích, že stojí poprvé letos na přírodní trávě. V největší šanci prvního poločasu se objevil Poustecký sám před brankářem, ale nedokázal proměnit 100% šanci. Museli jsme jestě nešťastně v první půlce střídat, když pro zranění stehenního svalu odstoupil Bouček a nahradil ho Orlovský. Druhá půle vypadala o trochu lépe, když se dokázal střelou za vápnem prosadit Poustecký – 0:1. Druhou branku vstřelil Vejvoda, když se dokázal uvolnit na hranici velkého vápna a tvrdou tečovanou střelou zvýšil na 0:2. Závěr zápasu jsme už kontrolovali a 3 body z venku se počítají… Teď nás čeká mužstvo Slivence, tak doufám, že zopakujeme bojovný výkon z Olympu.