B: Povedena domaci premiera

SK Zbraslav B – AFK Slivenec B 3:1

• Sestava: Třebenský, Greguš, Hejhal, Tomášek, Svoboda, Vejvoda, Poustecký, Haluza, Černý (Simandl J.), Orlovský P. (Bohunický), Žák (Orlovský P.)
  • fotky ze zápasu

Ve 14. kole jsme na domacím hřišti přivítali soupeře ze Slivence. Od začátku jsme hráli aktivně a několikrát jsme se dostali do zakončení, které ale gool nepřineslo. Slivenec dokázal využít chybujícího Třebenského a ujal se ve 20. minutě vedení 0:1. Pokračovali jsme v naší hře a hned v zapětí jsme vykombinovali na prostředku hřistě hru až před vápno, kde se po krásné narážečce uvolnil Poustecký a ranou na vzdálenější tyč vyrovnal na 1:1. Aktivně hrající útočné duo Orlovský-Žák dělalo soupeřově obraně velké problémy a před koncem první půle z toho vznikla akce, při které si narazil Haluza s Pousteckým, ten tvrdou ranou vystřelil zpoza vápna a nastřelil břevno soupeřovy branky. Žák pak hlavičkou pohotově uklidil míč do soupeřovy sítě – 2:1. Druhý poločas jsme výborně hráli dozadu a dá se říct, že jsme soupeře nepustili k žádné vyložené šanci. Když přidal Jarda Černý po krásném centru Svobody gool na 3:1, mohli jsme kontrolovat stav až do závěrečného hvizdu. Výborně teamově odehraný zápas! A v úterý se těšíme na DERBY s Lipencema.