MZ: Boj o celo tabulky…

ABC Braník B (A!!) vs. SK Zbraslav 4:0 (2:0)

Sestava: Mecera (Vrecion) – Kessler (Uhlíř), Hrubý (Smejkal) – Mandlík (Hošek), Macík (Černý), Čumpelík (Tkach), Drobílek (Dufek) – Kaštil (Hubrt)

V dnešním zápase nás čekal nejlepší tým soutěže – domácí ABC Braník (který nastoupil v nejsilnější sestavě, s přeborovým týmem, ročník 2000). Naši kluci dostali před utkáním za úkol včasné napadání soupeře, rychlé zisky míče, kombinační hru založenou po křídelních prostorech a hlavně časté zakončování!!!
Naši kluci do utkání vstoupili velice dobře, hráčům Braníku nedovolovali svým napadáním jejich hru a z rychlých brejků jsme se v první 20-minutovce dostávali do zakončení (Čumpa dal břevno). Pro náš tým přišel smutný okamžik v zápětí, kdy jsme propadli ve středu hřiště a domácí záložník svým vedením míče a střelou z poza vápna do šibenice určil začátěční skore pro domácí – 1:0. Na našich klucích byla vidět snaha vyrovnat, ale dnes nám přechodová fáze do útoku dělala velké problémy (hráči Braníku vše ubránili). Druhou branku jsme dostali opět středem hřiště, když domácí svojí kombinací vyslali svého útočníka na naší branku, Fanda v naší brance trochu zaspal a nestačil včas vyběhnout – 2:0. S tímto výsledkem se šlo i do kabin.
O poločase jsme klukům vyčítali někdy až moc ustrašenou hru a nabádali jsme je k větší bojovnosti a častějšímu zakončení, chtěli jsme snížit na 2:1 a utkání dostat do větších obrátek!!! To se nám ale nevydařilo.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s větší chutí, chtěli jsme zápas zdramatizovat, ale při našem útočném rohu jsme dovolili domácím rychlý brejk a propadli jsme v obranné činnosti – 3:0. Hned po této brance jsme přebudovali naše rozestavení z 2-4-1 na 2-3-2, ale tížený efekt nám to nepřineslo. Hráči Zbraslavi dnes bojovali, snažili se dostat výsledkově do zápasu, ale dnes nám nebylo přáno. Fanda v brance napravil svými zákroky svojí reputaci z prvního poločasu, když bravůrně chytil střelu do odkryté branky tygřím skokem. Braník si dnes šel odhodlaně za vítězstvím a poslední branku nám vstřelil ke konci utkání po zmatku v naší obraně.
I přes tento záporný výsledek v tomto zápase našim hráčům děkuji za předvedený výkon, ukázali veliké zlepšení z podzimní části a troufám si i říci, že dnes byli i vyrovnaným soupeřem. Chlapci, hlavu nahoru, tento výkon nás může jen povzbudit do dalších zápasů a je i velkým příslibem do posledních čtyřech utkání jara!!!! Dnes všichni jezdili po zadku, na všechny jsem velice pyšný, ale musím vyzdvihnout výkony Čumpelíka a Kesslera – to byla nádhera.
Kluci děkuju, dnešní zápas byl ozdobou soutěže 1.třídy skupiny A = jen tak dál….

trenéři Žižka, Ibragimov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *