MZ: Nejlepsi utkani jara!!!

Junior Praha vs. SK Zbraslav MŽ 1:9 (0:4)

 • sestava: Mecera (Vrecion) – Uhlíř, Hrubý – Hošek (Dufek), Kessler, Čumpelík, Drobílek (Tkach) – Kaštil (Hubrt)
 • branky: Kaštil (8., 16., 22., 36., 62.), Čumpelík (47., 51.), Dufek (24.), Drobílek (63.)

Na utkání hraném na Junioru jsme přijeli s četnou marodkou a velkou neúčastí hráčů z důvodů škol v přírodě (Macík, Mandlík, Smejkal, Vodička, Černý). Ještě před hodnocením zápasu bych chtěl poděkovat rodičům Lukáše Uhlíře, Jirky Kaštila a Fíly Čumpelíka, že nám na poslední chvíli svojí benevolencí a skvělým přístupem dopomohli, aby tito hráči byli na utkání k dispozici – moc si toho vážíme!!!
Do utkání jsme hráče nabádali k aktivní hře, kombinační hře, vysunutému presinku, častému zakončování a důkladnému bránění!!! Veškeré pokyny si hráči vzali k srdíčku a od první minuty se do soupeře pustili s chutí.
Dnešní utkání bylo nejvydařenější na jaře, co se týče v přístupu k utkání, a v kvalitě, co náš tým předvedl. V prvním poločase bylo vidět několik krásných kombinací na jeden dotek se zakončením, z čehož jsme dali i dvě ze čtyř krásných branek v první půli. Kluci první poločas dali najevo, v čem je jejich síla – jak v defenzivní, tak v ofenzivní činnosti!!! Poločas oprávněně skončil naším vedením 4:0!!!
O poločase jsme kluky nabádali ke stejné hře a aby soupeře nepodcenili (aby soupeře nepustili ke korigaci výsledku) a nadále prokazovali svojí sílu a týmového ducha (aby se hrou bavili a přidali více branek).
Do druhého poločasu kluci vlítli ještě s větší chutí a kombinační hrou. Byla radost se na ně koukat (a naši fanoušci z řad našich rodičů se fotbalem náležitě bavili…). Naši hráči soupeře přímo drtili a k dalším brankám jsme ještě k tomu neproměnili dvě penalty (Čumpa, Domíno), do toho Jirka v útoku neproměnil několik samostatných nájezdů na domácího brankáře – ale skore 9:1 je nádherné.
V dnešním zápase musím všem našim hráčům moc poděkovat, všichni hráli na jedničku, bylo mi ctí dnes stát na lavičce a přihlížet krásné a rychlé hře Zbraslavi – kluci díky, jsem na vás pyšný!!! Doufám, že dnešní hra se přenese ještě do posledních dvou zápasů co nás čekají – jen tak dál!!!

trenér Žižka

3 komentáře u „MZ: Nejlepsi utkani jara!!!

 1. Martin

  Sice jsme se klepali jako drazí psi,ale fotbálek našich kluků parádní.Myslím,že si to i přes nepřízeň počasí užívali a měli zápas jednoznačně pod kontrolou a nerozhodili je ani vulgarismy soupeřových fanoušků.Děkujeme jak klukům,tak obětavým rodičům-řidičům a hlavně tréňům.Vždyť to druhé místo v tabulce je hlavně výsledek jejich poctivé,obětavé a profesionální práce.DÍKY !!!
  MK

 2. michael zizka

  Nebýt vás rodičů a přístupu vašich dětí(hráčů) jak v tréninku ta v zápasech tak tento úspěch v mlídeži na Zbraslavi nikdy není-dík patří hlavně dětem a vám rodičům!!!
  trenéři?Žižka,Sádovský

 3. michael zizka

  Omlouvám se zavíce překlepů,chtěl jsem napsat že úspěch mladších žáků v tomto roce zpočívá v dětech tak jejich rodičích(největší podíl na tomto postupu mají děti jako hráči a rodiče jako podpora a obětavost pro tým!!!)děkujeme za podporu-trenéři:Žižka,Sádovský

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *