Mini 8: Stribro z turnaje

Na 1. máje se uskutečnil turnaj mladších přípravek MINI-8.  Hrálo se systémem každý s každým a utkaly se týmy Zbraslavi, Bohemky, Lipenců a Šeberova. Po sečtení výsledků se hrálo o konečné umístění.  Kromě Šeberova všichni účastníci poslali do bojů dvě družstva.

Naši benjamínci měli v „áčku“ ty nejmladší, jmenovitě:  Filipa Meceru, Adama Bartoše, Davida Carzolli, Martina Frieda, Petra Smejkala, Petra Šimoníčka, Dominika Humla a Tomáše Wegmana. Ten byl největším pilířem týmu a odehrál zatím svůj nejlepší turnaj. Vzhledem k tomu, že už po letních prázdninách budou mít kluci vlastní soutěž, šlo v úterý hlavně o to, aby si zahráli. Přes snahu i šance gól nevstřelili, na hřišti se ale bili jako lvíčata. Co se branek a úspěchu týče, pak byli na tom o poznání lépe jejich starší zbraslavští kamarádi. Béčko, které hrálo ve složení:  Václav Valin, Stanislav Šírl, Jakub Hazuka,  Matyáš Hošek, Matěj Poláček, Jakub Vodička a Dan Ondráček, se probilo až do samotného finále. V něm na vítězné Lipence „A“ sice nestačilo, ale vybojovalo krásný stříbrný stupínek.  Kluci makali od začátku do konce, byly vidět krásné kombinace, krásné góly i povedené zákroky brankářů. Navíc byl Jakub Hazuka vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje!

Konečné pořadí:

  • 1. Lipence „A“, 2. Zbraslav „B“ , 3. Bohemians 1905 „B“, 4. Bohemians 1905 „A“, 5. Šeberov, 6. Lipence „B“ 7. Zbraslav „A“.

Stanislav Šírl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *