MZ: Jizda na krev – tymovy duch!!!!

FC Tempo Praha B vs. SK Zbraslav MŽ  2:10 (1:6)

  • Sestava: Vrecion – Hrubý (Smejkal), Uhlíř (Vodička) – Tkach (Hošek), Kessler (Macík), Čumpelík (Mandlík), Drobílek (Dufek) – Kaštil (Černý, Hubrt)
  • Branky: Kaštil (20., 34., 37., 38., 50.), Drobílek (9., 23.), Mandlík (6.), Kessler (11.), Hrubý (49.)
V sobotním odpoledni jsme přijeli ke čtvrtému týmu soutěže na FC Tempo Praha. Velké poděkování patří rodičům Vojty Vreciona, že změnili víkendové plány a Vojta byl připraven do zápasu.
Hráče jsme nabádali ke stejnému výkonu jako na Junioru – ke kombinační hře, týmové hře, důkladné obraně, potvrzení střelecké chutě z minulých zápasů a vysunutému presinku.
Chlapci utkání zvládli do jednoho na jedničku. V prvním poločase Tempo přehrávali po všech stránkách, naši hráči byli všude dříve než soupeř a zápas si vyloženě užívali. Krásnými kombinacemi na dva až tři doteky soupeře točili a výbornými akcemi v křídelních prostorech doháněli naše fanoušky (z řad rodičů) k častému potlesku a povzbuzování našich kluků. Poločas skončil jasným výsledkem pro naše barvy – 6:1!!!
O poločase jsme hráče upozorňovali, ať hrají se stejnou chutí, aby se fotbalem bavili a přidali ještě další góly. Chtěli jsme, aby kluci nic nepodcenili a stále makali na 200 %.
Naši hráči do druhého poločasu vstoupili se stejným apetitem, kombinace gradovaly v krásné centry před branku. I když jsme druhý poločas dali pouze čtyři branky, naši kluci dalších pět, šest branek měli na kopačkách. V druhém poločase dostali příležitost všichni hráči, střídali jsme celé sedmičky a nutno podotknout, že všichni dnes odvedli velice kvalitní, herně vyzrálý výkon!!! Utkání skončilo 10:2 pro nás, a tak  jsme si mohli po zápase vítězně v kabině zařvat: KDO JE NEJLEPŠIII = ZBRASLAV!!!!
Hráčům děkujeme za kvalitní výkon, potvrdili, že herně jsou na vysoké úrovni. Věříme, že tento náročný fotbal přeneseme do posledního zápasu, který nás čeká ve středu doma od 18:00 s D. Chabrama. Kluci děkujeme, dnes jste odvedli maximum – jen tak dál…

Trenéři: Žižka, Sádovský

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *