Special: Rozhovor s Honzou Strnadem

PRVNÍ NEBO POSLEDNÍ. PORAZIT SE DÁ KAŽDÝ!  

Honza Strnad (28) je ofenzívní hráč, nastupuje v záloze nebo v útoku. V 16 zápasech přeboru, ve kterých nastoupil, vstřelil doposud celkem 6 branek. Zatím jeho poslední gól znamenal tři body ze hřiště rezervy Viktorky Žižkov. Do konce soutěže zbývají Zbraslavi 3 zápasy. Johnny, jsi připraven ještě nějaký gól přidat?

  • To jsem vždy, ale většinou to nevyjde :-) Samozřejmě bych si střeleckou bilanci ještě vylepšil. Uvidíme, jestli se k tomu objeví příležitost…

Góly ještě budou potřeba, abyste si mohli vylepšit postavení v tabulce. Jak vnímáš vývoj situace v přeboru?

  • Tabulka je velice bodově vyrovnaná. Zvláště ve spodní polovině je hodně těsno. Poslední výsledky ale znamenají, že se už nemusíme o záchranu strachovat. Přesto bychom do konce sezóny chtěli získat nějaké body. Všechny tři poslední zápasy hrajeme doma, a tak by byla velká škoda vyjít naprázdno.

Hned první soupeřem měly být vedoucí Vršovice. Kvůli trvalému dešti a silně podmáčenému hřišti se zápas minulý týden odehrát nemohl a byl odložen. Ale na Zbraslav nyní přijíždí Zličín, mužstvo jara. Takže dva ze tří posledních soupeřů k nám zřejmě přijedou v roli favorita…

  • …a  určitě budou chtít u nás vyhrát. To my ale taky, a tak si myslím, že to bude hodně o bojovnosti. Snad se poštěstí a diváci uvidí zajímavé duely. I tito soupeři, jako každý, se dají porazit.

Co říkáš spanilé jarní jízdě Zličína?

  • Abych řekl pravdu, tak Zličín moc neznám. Na podzim jsem tam nehrál a jeho výsledky také moc nesleduji. Z toho, co jsem viděl z hlediště na podzim, mě tým moc nezaujal. Z tohoto pohledu se tedy nemusíme ničeho bát. Věřím v naše vítězství.

A Bílá Hora? Beznadějně poslední jistý sestupující. Můžeme počítat s plným bodovým ziskem?

  • Se třemi body se nedá nikdy počítat. Musíme se o ně v každém zápase poprat. Je fajn, že na výsledku tohoto zápasu už nebude záviset naše setrvání v soutěži. Doufám tedy, že si poslední zápas sezóny užijeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *