MZ: Posledni zapas sezony

SK Zbraslav MŽ vs. SK Dolní Chabry 6:0 (4:0)

  • Sestava: Štolpa J. – Hrubý (Vodička), Uhlíř (Smejkal, Šírl) – Tkach (Dufek), Kessler (Macík), Čumpelík (Černý), Mandlík (Hošek) – Kaštil (Hubrt)
  • Branky: Hrubý (10., 20., 59.), Kaštil (27., 44.), Macík (15.)
  • fotky za zápasu

Do posledního utkání jara jsme doma přivítali tým z D. Chaber (na podzim jsme s tímto mužstvem prohráli 0:1!!).

Hráčům jsme před utkáním kladli na srdce, aby si poslední zápas sezony užili, hráli s chutí, odčinili podzimní porážku a aby se co nejlíp rozloučili s fotbalovým ročníkem 2012/2013 před domácím publikem!!!

Naši chlapci do zápasu vlítli s velkým elánem a utkání od první do poslední minuty bylo v jejich režii. Krásné akce z předešlých zápasů (Junior, Tempo) dokázali přenést i do posledního utkání a nutno říci, že fotbalová krása byla k vidění ihned od prvních minut – míč na kopačkách jsme měli 70:30%, zakončení po centrech či standartních situacích bylo bezpočet. Kluci první poločas dovedli do výsledku 4:0 pro Zbraslav!!

O poločase jsme v kabině říkali, že hráči mají před sebou posledních 35 minut této sezony a aby do toho dali všechno. Chtěli jsme, aby si kluci druhý poločas užili, měli chuť a aby prokázali své vysoké fotbalové kvality.

Chlapci si druhý poločas užívali, hráče Chaber drtivě válcovali a i přesto, že jsme v druhém poločase vstřelili pouze dvě branky, tak tento zápas mohl skončit mnohem větším výsledkem (mnoho neproměněných šancí). V druhém poločase jsme dali příležitost všem hráčům (střídali jsme celé sedmičky) a všichni kluci dnes nechali na hřišti duši = byla radost stát na lavičce a tento tým řídit!!! Utkání skončilo 6:0 a tento tým z jedenácti jarních kol dokázal získat 30 bodů – což je nevídané…

Klukům moc děkujeme za kvalitní reprezentování SK Zbraslav v této věkové kategorii a těšíme se na 21.6.2013 na dokopnou, kde ceny předá dětem fotbalová ikona Tomáš Řepka s trenérem Zbynkem Bustou – kluci si to zaslouží!!!!

Hoši děkujeme – jsme na vás hrdí!!!

trenéři: Žižka, Sádovský

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *