MZ: Hodnoceni zimy a jara

Mladší žáci SK Zbraslav – Hodnocení zimní přípravy a jarní části 2013

V zimní přestávce se v kádru mladších žáků odehrálo několik změn. Bratři Štolpové = Kuba a Matěj se vydali na sportovní kariéru ve florbale, naopak Matyáš Hošek z mini 10 se připojil k mladším žákům a udělali jsme Jirku Kaštila z FSC Libuš na přestup, aby nám pomohl v zakončení (snajpr) a nutno říci, že svojí roli v týmu zvládl nad očekávání!!

Kádr mladších žáků na jarní část vypadal takto:

brankáři = Mecera Franta, Vrecion Vojta
obránci = Hrubý Šimon, Vodička Viktor, Smejkal Jiří, Uhlíř Lukáš
záložníci = Dufek Lukáš, Kessler Dan, Drobílek David, Mandlík Martin, Macík Ondřej, Čumpelík Filip, Hošek Matyáš
útočníci = Kaštil Jiří, Tkach Vladislav, Černý Jan, Hubrt Dominik

Kluci byli v mladších žácích složeni s ročníků 2000 (9x), 2001 (3x), 2002(4x), 2003 (1x)!

V zimní přípravě jsme měli na programu dva turnaje = jeden halový a jeden venkovní (zimní liga na Hájích). Na halovém turnaji jsme skončili na čtvrtém místě a kluci tento turnaj měli za odměnu (po podzimní části jsme byli na druhém místě). Na zimní lize na Hájích jsme při účasti ligového mužstva z Benešova, dále přeborových mužstev z Tempa Praha, Vyšehradu či domácích Hájích a mužstev z 1. tříd Kolovrat, Měcholup jsme tento turnaj odehráli velice slušně a v každém zápase jsme odvedli velice kvalitní výkon. Tento turnaj trval celou zimní přípravu a skončili jsme na celkovém 3.místě, což byl veliký úspěch!!!

Během zimní přípravy jsme trénovali 2x týdně (pondělí, středa) v tělocvičně v Modřanech (ZŠ prof. Švejcara), kde jsme v pondělí měli k dispozici velkou tělocvičnu (parkety) a ve středu jsme byli v tělocvičně na plážový volejbal (hluboký písek).

Do jarní části soutěže jsme vstoupili s cílem navázat na výkony jak z podzimu, tak ze zimní ligy a stále bojovat o špici soutěže, popřípadě o postup do přeboru Prahy!!!

Na jaře jsme odehráli mistrovské utkání: s Kyjemi (2:1), H. Měcholupy (6:0), PSK Unionem (4:3), FSC Libuší (7:3), Újezdem Praha-4 (8:0), Zličínem (7:1), ABC Braníkem (0:4), Radotínem (17:1), Juniorem Praha (9:1), Tempem Praha (10:2) a s Dolními Chabry (6:0)!!!

V jarní části jsme získali v 11 utkáních 30bodů, když jsme 10x vyhráli a 1x prohráli = 30 bodů nad očekávání!!! (v podzimní části jsme z 11 utkání = 8x vyhráli, 1x remizovali a 2x prohráli = 25 bodů).

Tato parta kluků dokázala v každém utkání šlapat na 200%, makali jeden za druhého a všichni do jednoho udělali obrovské zlepšení ve fotbale. Na kluky jsme celý realizační tým velice pyšní a vážíme si toho, že jsme byli součástí tohoto super týmu!!! Hráči během celé sezony prokazovali vysokou herní kvalitu, skvěle zvládali taktické pokyny a na každém tréninku a utkání dokazovali, jak je fotbal baví a že ho umí!!! Celý tým udělal obrovský fotbalový krok, vykopali veliký úspěch v podobě postupu do přeboru Prahy a celou sezónu skvěle reprezentovali Sportovní Klub Zbraslav!!!

SK Zbraslav mladší žáci skončili v 1. třídě skupině A (2012/2013) na super 2.místě, při skóre 118:32 a bodovém zisku  55 bodů!!! = POSTUP DO PŘEBORU PRAHY!!!

Těšíme se na chlapce s rodiči 21.6.2013 (pátek) od 16:00 hodin, kdy se na fotbalovém stadionu na Zbraslavi koná rozlučka se sezónou (hodnocení a vyhlášení výsledků + odměny pro hráče), pan Mandlík udělá nějakou dobrotu na grilu a s rodiči u nějakého dobrého drinku probereme celou tuto roční etapu…

Chlapci, i když se tato fotbalová parta příští sezónu rozdělí na starší a mladší žáky, tak pevně věříme, že nikdy na tento výjimečný  rok 2012/2013 nezapomenete a budete nadále pokračovat se stejnou chutí a odhodláním v dalších věkových kategoriích…

                                                                                                                                                         váš realizační tým

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *