SZ: 4. kolo = 4. vitezstvi

SK Zbraslav : Královice  7:0 (2:0)

• sestava: Mecera 5 – Hrubý 4, Chyba 6, Uhlíř 4, Vodička 4 – Mandlík 5, Čumpelík 6, Spolwind 5, Macík 5 – Drobílek 6, Kaštil 6
  • náhradníci: Černý 5, Hubrt 5
  • branky: Kaštil (6., 27., 64), Mandlík (37.), Černý (43.), Čumpelík (48.), Macík (54.)
  • nejlepší hráči: Chyba, Drobílek, Čumpelík

Ve čtvrtém kole jsme doma přivítali tým z Královic a nutno podotknout, že tento zápas byl o dvou rozdílných poločasech!!!

Do zápasu jsme hráčům řekli opět, že chceme hrát rychlý, běhavý, náročný fotbal, korunovaný častými centry a velkým zakončením… V prvním poločase jsme bohužel utkání lehce podcenili, hráli jsme pomalé kombinace do stojata a většina zakončení byla zbrklých (několik střel končilo na hráčích soupeře, nebo míče lítali pánu bohu do oken)…

I když utkání doprovázelo krásné, slunečné počasí, o poločase v naší kabině byla bouřka i s hromy a blesky!!!! Druhý poločas byl o něco lepší – kluci zrychlili kombinace i pohyb hlavně bez míče a hned se na fotbal dalo lépe koukat. Padlo i několik krásných branek, za zmínku stojí například vykombinování soupeře na jeden dotyk a zakončení do prázdné branky, nebo krásné přehození brankáře z 20 metrů po odraženém balonu. Bylo se nač dívat, i proto jsme právem potvrdili vítězství a konečný výsledek 7:0 pro naše barvy byl uspokojivý.

Hráčům děkuji za 3 body, ale zároveň zvedám varovný prst za přístup v prvním poločase a kladu hráčům na srdce, aby nelítali v oblacích a nikoho nepodcenovali. Věřím, že v dalších utkáních k ničemu podobnému nedojde, že se vrátíme k naší poctivé práci a našemu stylu hry (bojovnosti, rychlosti), kterým se chceme prezentovat – kluci na to mají!!!