SZ: Vitezstvi bez fotbalove kvality

19.10.2013 Točná vs. Zbraslav starší žáci 0:1 (0:0)

  • Branky: Kaštil (55.)
  • Sestava: Mecera 6 – Hrubý 4, Chyba 8, Uhlíř 7, Kessler 4 – Mandlík 4, Macík 3, Spolwind 6, Čumpelík 6, Drobílek 5 – Kaštil 7
  • Náhradníci: Černý 5, Hubrt 5
  • Nejlepší hráči: Chyba, Kaštil, Uhlíř
  • fotky ze zápasu
V sedmém kole jsme přijeli na hřiště ambiciozní Točný, kde nás čekal zatím nejsilnější soupeř, proti kterému jsme zatím nastoupili. Za zmínku ale stojí velice šikmé hřiště a dlouhé čekání na přidělení šatny před utkáním. Před zápasem jsme hráčům říkali, aby potvrdili svojí vysokou výkonost z předešlích dvou utkání (Dukla JM a Šeberov). Nastoupili jsme v jiném rozestavení 4-5-1, ale naši hráči si taktiku stanovenou před utkáním moc k srdci nevzali a zápas podle toho vypadal!!!
V prvním poločase jsme nebyli schopní ničeho – žádná kombinace, hra v chůzi, nepřesné přihrávky = prostě jsme se přizpůsobili hře soupeře a na fotbal se nedalo vůbec koukat v přísnějším měřítku. Poločas skončil zaslouženou remízou 0:0.
O poločase v kabině proto nastal uragán a někteří hráči dostali fén, jelikož lítají v oblacích a myslí si, že vše půjde samo!!!! Nelíbilo se mi, že k utkáni přistoupili laksně a poločas odchodili – bylo jim ihned řečeno, že mají 35 minut na to, aby svůj výkon odčinili.
Do druhého poločasu kluci vstoupili s velkým úsilím, ale na dobrou defenzívu domácí Točný, která hrála jednoduchý styl nakopávaných míčů, si nevěděli rady. Vysvobození pro nás přišlo v 55. minutě, kdy se trefil z přímého kopu Kašťa. Kluci ihned po brance začali bránit výhru, ale nutno podotknout, že jsme v závěru měli ještě 2 tutovky = Šimi tyč a Máca únik na brankáře – bohužel jsme vítězství nedokázali potvrdit dalšími brankami.
V tomto utkání bylo velice málo zakončení a kombinací do pohybu – apeluji na naše hráče, aby nikoho nepodceňovali, nemysleli si o sobě, že už vše ve fotbale umí a aby začali na sobě pracovat jako před sezónou a do utkání chodili s pokorou a zbraslavským srdcem!!! Klukům děkuji za důležité 3 body a věřím, že v dalších zápasech najedeme na náš náročný fotbal a fotbalovou kvalitu…
Michael Žižka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *