25.10.2013 Zbraslav starší žáci vs. Kyje 4:0 (4:0)

• Náhradníci: Hošek 7, Hubrt 7
  • Branky: Chyba (2., 6.), Kaštil (10.), Hrubý(22.)
  • Nejlepší hráči: Mecera, Hrubý, Chyba
  • fotky ze zápasu
V 8. kole jsme přivítali druhý tým tabulky, Kyje, a nutno podotknout, že jsme do zápasu šli bez šesti hráčů z kádru (Macík, Mandlík, Vrecion, Spolwind, Čumpelík, Sedláček). Změnili jsme rozestavení z 4-4-2 na 3-5-2!! Hráčům jsme před utkáním řekli, aby si zápas užili, fotbalem se bavili a aby na hřišti nechali duši a prokázali svojí vysokou kvalitu (rychlá kombinace do pohybu, časté zakončení a chuť do hry).
V prvním poločase jsme na soupeře vlítli se vším všudy. Naši kluci po deseti minutách vedli 3:0 a klukům to vlilo krev do žil. Naši hráči v prvním poločase makali nadoraz, dřeli na 200 % a jezdili po zadku. Kluci prokázali velké odhodlání, které se projevovalo přesnými kombinacemi a častým zakončením. Po prvním poločase jsme šli do kabin za stavu 4:0!!!!
V poločase jsme hráčům řekli, ať si druhý poločas užijí jak po fotbalové stránce, tak po hladu po vítězství. Hráčům jsme kladli na srdce, ať si věří a ať makají jeden za druhého.
Druhý poločas se spíše dohrával – šancí bylo poskromnu z obou stran a na našich hráčích byla vidět únava (měli jsme pouze dva na střídání oproti soupeři, který jich měl hned pět). Přesto jsme zápas dovedli do konečného výsledku 4:0 a před našima klukama velice smekám.
Chci poděkovat klukům z mladších žáků S. Šírlovi a M. Hoškovi – oba nám moc pomohli. Celé mužstvo odvedlo maximum a nikdo nezklamal, ba naopak všichni dnes zazářili. Na hráče jsem velice pyšný a doufám, že takové odhodlání jako měli dnes přenesou do dalších kol. Chlapci, moc děkuju, jsem na vás hrdý…
trenér: Michael Žižka