SZ: Zadna fotbalova parada

Suchdol vs. SK Zbraslav starčí žáci 1:5 (0:4)

  • Sestava: Mecera 6 – Hrubý 7, Uhlíř 6, Vodička 5 – Chyba 7 – Potměšil 5, Spolwind 6, Čumpelík 6, Drobílek 6 – Černý 6, Kaštil 6
  • Náhradníci: Macík 6, Mandlík 5, Vrecion 6
  • Branky: 2. Hrubý, 8. C hyba, 26. Kaštil, 32. Drobílek, 70. vlastní
  • Nejlepší hráči: Chyba, Hrubý, Spolwind
  • fotogalerie

V 9. kole jsme jeli na hřiště Suchdol, kde nás čekal velice urostlý domácí tým (někteří hráči byli opravdu velcí). Před utkáním jsme změnili naše základní rozestavení z 4-4-2 na 3-1-4-2. Hráčům jsme před zápasem hlavně říkali, ať naváží na výkon z předešlého utkání – týmový duch, bojovnost, kombinace do pohybu, časté zakončení a hlavně, ať se hrou baví a ukáží svojí fotbalovou kvalitu!!!

I když jsme do utkání vstoupili výborně (hned z prvního rohu jsme šli do vedení), tak dnešní výkon týmu nebyl zcela v pořádku. V prvním poločase jsme hráli mnoho individuálně a týmový zbraslavský duch se z hřiště vypařil, jak pára nad hrncem. Z fotbalu místy bolely oči, ale kluci brankami v prvním poločase utkání rozhodli. Nutno podotknout, že domácí tým mnoho fotbalovosti neukázal a naše hráče fotbalem unudil.(Neskutečné a nesmyslné mávání vymyšlených ofsajdů v podání domácího pomezního rozhodčího tomu fotbalu také mnoho nedalo!!!)

O poločase jsem hráče nabádal, aby si hru nenechali otrávit a aby hráli svojí hru a nevšímali si věcí okolo (soupeř, rozhodčí…). Také jsem zvýšil hlas, jelikož naši hráči se místama soupeřově hře přizpůsobili, a to plně neuznávám.

Do druhého poločasu jsme se bohužel výkonostně moc nezvedli a byl obdobnou kopií poločasu prvního. Měli jsme mnoho brankových příležitostí, ale branková konstrukce byla proti navýšení skóre (4x nastřelená tyč!!!). A tak udeřilo na druhé straně, kdy jsme si ve 44. minutě dali nešťastný vlastní gól – soupeř dnes nevystřelil jedinkrát na naši svatyni. Hráči ale nezpanikařili a v samém závěru utkání vstřelili branku (opět vlastní). Zápas skončil oprávněným výsledkem a vítězstvím 5:1 pro naše barvy.

Nutno ale říci, že dnešní zápas nebyl pastvou pro oči. Věřím, že kluci si to uvědomí a v příštím zápase přidají na obrátkách a najedou na naší práci, kterou jsme před sezónou nastavili – bojovnost, týmovost, fotbalovost, náročnost a hlavně chuť do hry, ať se hraje proti komukoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *