Na mistrak z Copacabana

Proti rezervě Viktorky podal náš tým povedený výkon. Blýskl se i nejmladší člen základní jedenáctky Petr Kouba (20).  Po jeho akci ve druhém poločase zvonila žižkovská tyč, po jeho dlouhém přesném pasu vsítil Honza Štigy vedoucí gól. Středopolař Koubič hraje směrem dopředu účelně a jednoduše, má tah na bránu, dobrý pohyb, dostane se do centrů i do koncovky a pro hru Zbraslavi je přínosem. Zabydluje se v týmu, do kterého přišel až v průběhu letošního podzimu, a takto odpovídá na naše dotazy:

Body proti béčku Žižkova byly důležité. Neztratili jste kontakt s mužstvy v tabulce před vámi. Ale zdá se, že ještě důležitější byl předvedený výkon. Co se stalo? Baví vás hrát s nožem na krku, že prostě musíte vyhrát, nebo jste jen prodali zlepšenou formu z posledních kol a konečně i bodovali?

  • Už v minulých kolech jsme nehráli špatně, ale teď to navíc bylo z naší strany ještě více kolektivní a hlavně jsme k výkonu přidali góly.

  To vám všem může zvednout sebevědomí pro závěr podzimu. Je v kabině cítit lepší atmosféra?

  • Samozřejmě, že ano, ale zase každý si asi uvědomuje, že jedna výhra zatím nic neznamená. Chce to sbírat další bodíky.

Na víkendový mistrák se asi musíte těšit, celý týden se na trávu nedostanete. Možná i proto je v zápase patrná chuť a snaha hrát fotbal…

  • Možná :-) Trénujeme už jen na písku, na trávu bychom museli dorazit na čtvrtou hodinu, a to bychom možná byli tak ve třech lidech…

Královice jsou sice mužstvo z opačného pólu tabulky, ale na Zbraslavi to nebudou mít jednoduché. Máš recept na to, jak i v tomto domácím zápase bodovat? Věříte si na vítězství?

  • Zatím nebylo utkání, kdy by nás soupeř jednoznačně převálcoval. Musíme hrát opět zodpovědně zezadu a tlačit se do zakončení a vstřelit hlavně nějaký gól. To byla v minulých kolech naše slabina. Měli jsme spousty šancí, ale nedávali góly a soupeř z jedné, dvou šancí hned otevřel skóre. Teď si věříme na vítězství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *