SZ: Nervy v poslednim kole…

SK Zbraslav starší žáci – Bohnice 2:1 (1:1)

  • Sestava: Mecera 7, Hrubý 6, Chyba 8, Uhlíř 5, Vodička 4 – Potměšil 4, Spolwind 5, Macík 5, Drobílek 6 – Kaštil 6, Černý 5
  • Náhradníci: Mandlík 4, Vrecion 5, Hubrt 5
  • Nejlepší hráči: Chyba, Mecera, Kaštil, Hrubý
  • Branky: Hrubý (23.), Kaštil (61.)

V posledním kole v podzimní části k nám přijel velmi houževnatý soupeř z Bohnic. Před utkáním jsme klukům kladli na srdce, aby si poslední zápas podzimu užili, aby hráli s chutí, kombinační hru a hlavně jsme chtěli vidět touhu po úspěšném výsledku v podání bojovnosti a časté střelbě.

Od první minuty jsme narazili na soupeře, který moc fotbal hrát nechtěl, odkopával pouze míče co nejdál od své svatyně (do zámezí nebo kamkoliv jinam) a nejvíce mě zaráží, že ještě za tuto hru byli chváleni od svého trenéra!!! V této věkové kategorii by spíše se měli zaměřit na fotbalovost, nebo z těch hráčů fotbalisti nikdy nebudou – a to Bohnice ve svých řadách měli několik šikovných chlapců. Zpět k utkání, naši hráči byli stylem hry Bohnic velice otráveni a z toho i pramenily naše chyby, ztráty míčů uprostřed pole a soupeř nás v 16. minutě trestal a hned jsme prohrávali 0:1. Kluci ihned po této brance nehodili flintu do žita, ba naopak ještě více drželi míč na svých kopačkách a hnali se za vyrovnáním. To přišlo ve 23. minutě, kdy po dobře rozehraném rohovém kopu se Šimi hlavou nemýlil a srovnal na poločasový výsledek 1:1.

O poločase jsme hráčům kladli na srdce větší bojovnost, týmovost, ale hlavně aby zrychlili přechodovou fázi. Chybělo nám i zakončení a chtěli jsme Bohnice doma porazit.

Druhý poločas byl opatrný z obou stran, nikdo nechtěl udělat chybu a hra byla založena na bojovnosti uprostřed hřiště. V tomto utkání bylo moc faulů z obu stran a troufám si i tvrdit, že pan rozhodčí utkání lehce nezvládl. Rozuzlení zápasu přišlo v 61. minutě, kdy se z úctihodné vzdálenosti opřel do míče Kaštil a prostřelil brankáře – 2:1. Zbytek utkání probíhalo v touze Bohnic vyrovnat, ale dnes fotbalový pán bůh stál při nás a zaslouženě jsme dnes vyhráli!!!

Chlapcům děkujeme za krásné 3 body, děkuji jim i za všech 11 zápasů, kdy získali plný počet bodů (33). Dnes to byli nervy, ale chlapci to vůlí urvali.

Dne 22.11.2013 nás čeká rozlučka se sezonou na SKZ od 18:00 hodin a účast hráčů i jejich rodičů je povinná!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *