SZ: Hodnoceni podzimu

Před touto sezónou nás čekal nelehký úkol, a to změna oproti loňské sezoně, kdy jsme byli v mladších žácích (ze 7+1 jsme přešli na 10+1 a z půlky hřiště nás čekal přechod na celé hřiště). Kádr pro starší žáky jsme proto dali dohromady z ročníků 1999, 2000, 2001.

  • Brankáři: Mecera František, VrecionVojta
  • Obránci: Hrubý Šimon, Chyba Jan, Uhlíř Tomáš, Vodička Viktor
  • Záložníci: Mandlík Martin, Spolwind Tomáš, Čumpelík Filip, Kessler Daniel, Macík Ondřej, Drobílek David, Potměšil Jakub
  • Útočníci: Kaštil Jiří, Hubrt Dominik, Černý Jan

Před sezónou jsme absolvovali letní soustředění v Josefově dole, kde jsme trénovali 4x denně a hráče jsme seznamovali se stylem hry, kterým jsme se chtěli v soutěži prezentovat. Tréninky během sezóny nás čekali každé úterý a čtvrtek od 16:30 do 18:00 hodin na SKZ. Před mistrovskými zápasy jsme odehráli ještě dvě přátelská utkání – Slivenec =4:1 a Lipence = 6:2. V soutěži nás čekali týmy: Běchovice = 4:1, Junior Praha = 12:0, Březiněves = 7:4, Královice = 7:0, Dukla JM = 9:0, Šeberov = 15:1, Točná = 1:0, Kyje = 4:0, Suchdol = 5:1, Třeboradice = 7:0 a Bohnice = 2:1!!!! Celkově sečteno a podtrženo: 11 mistrovských utkání = 11 vítězství a skóre = 73:8!!!

Nutno říci, že chlapci v této podzimní části odvedli velice velký kus fotbalové práce, jak v trénincích, tak v utkáních makali na 200 % a poctivým přístupem k fotbalu dokázali takto veliký úspěch a troufám si i říci, že ve zbraslavském fotbale mají šňůru vítězství, která se bude těžce překonávat. Na kluky jsme velice pyšní, ale v zimní přípravě nás nečeká nic lehkého a budeme i nadále na sobě tvrdě pracovat.

Všem hráčům děkujeme za přístup k fotbalu a jejim rodičům děkujeme za veškerou podporu, kterou nám během sezóny dali (bez rodičů a chlapeckého elánu do hry bychom nic nedokázali!!!).

Dne 22.11.2013 (pátek) od 18:00 hodin na SKZ je rozlučka starších žáků a touto cestou hráče i rodiče srdečně zvu (účast povinná!!!).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *