Háje JM vs. SK Zbraslav starší žáci 0:2 (0:1)

• Sestava: Mecera 7 (Vrecion 6) – Vodička 5 (Kessler 6), Chyba 6, Uhlíř 8, Hrubý 7 – Drobílek 7, Čumpelík 7, Spolwind 8 (Macík 7), Mandlík 7 – Černý 5 (Tkach 6), Kaštil 7 (Hošek 6)
  • Branky: Macík (35.), Kaštil (61.)
  • Nejlepší hráči: Uhlíř, Spolwind, Čumpelík, Kaštil
  • fotogalerie

V prvním kole zimní ligy nás přivítal domácí (přeborový) celek z Hájů. Tento turnaj nám velice prospěje jak z herní kvality, tak nám i ukáže, na čem v zimní přípravě pracovat.

Do utkání jsem hráčům kladl na srdce, aby zápas odmakali, hráli náš styl hry a aby ze soupeře neměli obavy, když hraje o dvě soutěže výše. Chtěli jsme hrát kombinační fotbal, i když hřiště to nedovolovalo (napadlý neshrabaný sníh naší hru velice limitoval).

V prvním poločase bylo k vidění velmi bojovné utkání bez vyložených šancí na obou stranách. Obrany obou týmů hráli zodpovědně a hra se odehrávala většinou ve středu hřiště. Zlomový okamžik zápasu přišel minutu před poločasem, kdy Máca pohotovou dorážkou náš tým poslal do vedení.

O poločase jsme hráče nabádali ke stejné hře a aby se ještě více tlačili v útočné fázi do zakončení a hráli nadále se stejnou chutí.

V druhém poločase naši kluci hráli nadále bojovně (nedali kůži lacino) a v tomto utkání nebyl mezi mužstvy žádný rozdíl. Pojistku našeho úspěchu přidal v 61. minutě Kašťa z trestného kopu a stanovil konečný výsledek 2:0. V dnešním zápase dostali příležitost všichni hráči a nikdo nezklamal (pár zaváhání tam bylo, ale kolektivní výkon a přístup hráčů v zápase vše zachránil).

Chlapcům děkujeme za super výsledek, přejeme jim krásné a bohaté Vánoce a do nového roku přejeme stejný elán do fotbalu a hlavně zdraví – a hlavně mnoho bodů v zápasech :-)