SZ: Turnaj ve Zbuzanech

V sobotu 25.1.2014 starší žáci Zbraslavi odehráli halový turnaj ve Zbuzanech při účasti šesti týmů (Union Vršovice, Smíchov Plzeň, Kyje Praha 14, SK Řepy, Polaban Nymburk a nás). Tento turnaj se odehrával podle pravidel malé kopané, v systému hraných utkání každý s každým a hrací době 1x14minut – při shodě bodů bylo měřítko vzájemného utkání, skóre.

Do tohoto turnaje bylo nominováno 10 chlapců:
  • Brankáři – Mecera, Vrecion
  • Obránci – Vodička, Hrubý, Spolwind, Chyba
  • Útočníci – Čumpelík, Kaštil, Černý, Kessler

25.1.2014 halový turnaj Zbuzany

Naši chlapci ve všech utkáních odvedli veliký kus fotbalové práce, bojovali a tímto zpestřením zimní přípravy byli velice nadšení. V zápasech hraný na krátký čas dovedli ve dvou utkáních zápas otočit na úkor bojovnosti a odhodlání (Vršovice 0:1 na 2:1 a Plzeň 0:2 na 3:2!!!). Bohužel v posledním utkání turnaje jsme nedokázali vstřelit vítěznou branku a na úkor skóre jsme v turnaji obsadili velice krásnou druhou příčku.
Přehled utkání: Zbraslav – Vršovice 2:1, Zbraslav – Plzeň 3:2, Zbraslav – Kyje 2:1, Zbraslav – Řepy 5:0, Zbraslav – Nymburk  0:0 (!!!)
Celkové umístění: 1.Nymburk (13 bodů), 2. SK Zbraslav (13 bodů), 3. SK Union Vršovice (9 bodů), 4. SK Smíchov Plzeň (4 body), 5. TJ Kyje Praha 14 (3 body), 6. SK Řepy (1 bod).
Klukům děkujeme za skvělé umístění, kvalitní výkony v zápasech a výbornému reprezentování fotbalového oddílu SK Zbraslav. Udělali celému realizačnímu týmu velikou radost a i přítomní rodiče našich nadějí byli s turnajem velmi spokojení – chlapci, díky!
Michael Žižka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *