SK Zbraslav starší žáci vs. FC Tempo Praha 2000 3:0 (2:0), 4. kolo zimní ligy

• Nejlepší hráči: Čumpelík, Mecera, Vodičková
  • Branky: Hrubý, Kaštil, Hošek
  • Sestava: Mecera 10 – Vodičková 10, Chyba 7, Uhlíř 9, Vodička 9 – Hošek 9, Čumpelík 10, Spolwind 8, Macík 8 – Kaštil 8, Drobílek 8 …
  • Náhradníci: Kessler 8, Hrubý 9, Potměšil 7
Ve čtvrtém utkání zimní ligy hraném na Hájích jsme přivítali tým FC Tempo Praha (ročník 2000). Na zápas jsme měli nové dresy s dlouhým rukávem (děkujeme vedení SK Zbraslav za poskytnutí fungl nových dresů = především panu Kudrnovi). Před tímto utkáním jsme řešili problém ve složení týmu (jelikož na posledním tréninku bylo pouze 5 fotbalistů), proto jsme byli nuceni hledat jiné kvalitní kluky i děvčata k doplnění. Proto jsme oslovili netradičně Šárku Vodičkovou s Michalem Hoškem o pomoc v tomto mači. Především Šárku bychom rádi u nás přivítali v jarní části soutěže (věříme, že by nám pomohla k organizaci hry v defenzívě).
Před zápasem jsme našemu týmu vštěpovali jednoduchou taktiku (bojovnost, týmovost, kombinace, posuny a hlavně aby svojí kůži nedali lacino jako v předešlém utkání).
V prvním poločase se hra především odehrávala ve středu hřiště a do zakončení se oba týmy moc nedostávaly. Vše prolomil rohový kop, po kterém Šimi hlavou otevřel skóre 1:0!!! Tempo chtělo vyrovnat a v touze nám vstřelit branku pootvíralo zadní vrátka, čehož využil Kašťa a střelou ze střední vzdálenosti zvýšil na 2:0 (a tím uzavřel poločasový výsledek).
O poločase jsme hráčům říkali, aby do druhé půli nastoupili se stejnou chutí, aby nic nepodcenili a že ještě nemají vyhráno.
Do druhého poločasu jsme vstoupili lehce ležérně, Tempo nás místy přehrávalo a vyústěním všeho byla nařízená penalta proti nám. Soupeř však touto možností snížit pohrdl a penaltu kopl vedle. Tato situace byla velkým vykřičníkem a náš tým začal znovu pracovat na 100 %. Konečný výsledek pečetil Hošan, když se po samostatném úniku nemílil – 3:0. Nutno ještě vyzdvihnout práci našeho brankáře,k dyž i přes bolavé tříslo tým několikrát podržel a týmu pomohl.
Chlapcům a děvčeti moc děkujeme za kvalitní utkání a všichni zaslouží velikou pochvalu. Děkujeme.