Přední Kopanina – SK Zbraslav mladší žáci 1:2 (0:0), fotogalerie

• pátek 25.5.2012 v 17:15
  • Sestava: F. Mecera – T. Spolwind – T. Uhlíř (Š. Hrubý), D. Kessler, M. Harvánek – J. Chyba (O. Macík), F. Čumpelík – D. Drobílek (J. Potměšil)
  • Góly: Ondřej Macík 2

Do utkání s Přední Kopaninou jsme šli s vědomím, že naděje (v záchranu v soutěži) umírá poslední a že jsme chtěli urvat nějaký bodík. Vzhledem ke kvalitě soupeřova trávníku jsme přistoupili k defenzivní taktice s možností rychlých brejků. Poločasový obraz hry odpovídal našim předpokladům, kdy se soupeř tlačil dopředu, avšak vyloženou „tutovku“ si nevytvořil i díky precizní obraně, aktivnímu přístupu k protihráčům a velkému odhodlání našich borců!!! Poločasový výsledek 0:0 nám tak dával další naděje…
Ve druhém poločase jsme očekávali zvýšení ofenzivní chutě domácích, proto z naší strany nedošlo k žádné změně v sestavě ani v herním pojetí. Naše chvíle přišla v 50. minutě, kdy Drobajs, vyslán do brejku, byl faulován a Máca se z penalty nemýlil – 0:1.
Soupeř reagoval ještě útočnějším pojetím hry, v čemž mu pomáhalo i časté zahrávání standardních situacích kolem našeho obraného vápna (z důvodu našich zákroků – faulů). Vzhledem k vývoji utkání jsme posunuli kreativního Čumpu na střed a Mácu jsme posunuli na hrot do útoku. Máca se nám odměnil v 63. minutě krásným průnikem a kličkou gólmanovi a do prázdné branky zavěsil – 0:2.
Závěrečná korekce výsledku sice vystupňovala tlak domácích, ale všechny pokusy (střely) vychytal dnes vynikající Franta Mecerů!!!
Dnes je nutné pochválit celé mužstvo za přístup k utkání, bojovnost a odhodlání!!! Všichni dnes nechali na hřišti zbraslavské srdíčko a s trenérem jim děkujeme – jsme na kluky pyšní a věříme, že za týden zabojujeme ve stejném duchu doma v posledním kole s Vršovicemi…