Informace

Základní informace pro zájemce o fotbalové tréninky

Termíny tréninků:

Září – říjen a duben – červen na venkovním hřišti,

Listopad – březen v tělocvičně, místo a čas upřesňujeme během září – října.

Na venkovním hřišti trénujeme za každého počasí, resp. my, trenéři, budeme na hřišti vždy a v případě velké nepřízně počasí se na místě s rodiči dohodneme na případném zrušení nebo zkrácení tréninku. Ze zásady nerušíme tréninky předem, protože se již mnohokrát stalo, že půl hodiny před tréninkem prší a na trénink pak přestane.

Registrace:

Pro registraci je potřeba vyplnit kartu hráče – tu lze vyplnit buď elektronicky (po stažení dokumentu z tohoto webu) a poslat mailem na jirivalach@seznam.cz nebo ji lze vyplnit v papírové podobě během tréninku (obracejte se na Jiřího Valacha).

Současně prosíme o registraci dítěte do FAČR spolu s úhradou 100,- Kč. Registrací dítěte ve FAČR je dítě např. úrazově pojištěno nebo může klub pořádat s pomocí FAČR různé doplňkové akce. Registrace je jednoduchá na této webové stránce (odkaz funguje po současném stisku klávesy Ctrl a levého tlačítka myši): https://is.fotbal.cz/clenove/registrace-clena.aspx
zaškrtnout pole prostřednictvím klubu ( 1050111 – sportovní klub Zbraslav ) + uhradit 100,- Kč.

Platba:

2.000 Kč za září – prosinec (splatnost do 13. 10.)

3.000 Kč za leden – červen (splatnost do 16. 2.)

Platbu přijímáme pouze bezhotovostně na číslo účtu: 1360101504/0600 a to z důvodu snadné dohledatelnosti z obou stran. Jako VS uveďte prosím prvních 6 čísel RČ dítěte a do textového pole jméno a příjmení svého dítěte. Neuvádějte prosím, jméno a příjmení rodiče, protože platby párujeme s příjmením dítěte a to je často jiné, než příjmení rodiče.

Dresy, míč a další vybavení:

Dres se jménem či přezdívkou a stulpny je povinným vybavením dítěte. Účelem tohoto vybavení je vytvořit týmové prostředí a v neposlední řadě umožnit nám, trenérům, oslovovat děti jejich jménem . Toto vybavení, prosím, objednejte prostřednictvím karty vybavení hráče, kterou lze vyplnit v papírové podobě během tréninku (obracejte se na Jiřího Valacha).

Po objednání půjdou dresy s potiskem jmen do výroby, která trvá cca 1 měsíc.

K této výbavě je možné přímo na hřišti zakoupit správnou velikost fotbalového míče – 3 – v klubových barvách za 300,- Kč (ano, i fotbalové míče mají své velikosti 3 – 5 a u menších dětí je opravdu velmi znát, když mají menší míč, se kterým se jim dobře manipuluje jak nohama, tak rukama a hlavou). Dalším užitečným vybavením v klubových barvách, které se dá využít nejen na tréninky, je např. láhev na pití (100,- Kč), kulich (250,- Kč) a další věci, které jsou uvedeny v kartě vybavení hráče.

Platba za objednané vybavení, míč, pomůcky, apod. je pouze v hotovosti proti zboží, které vám vydá paní správcová Eva Kunstová, tel.: 604 327 163.

V případě jakýchkoliv otázek či informací, které Vás zajímají, se obracejte na Jiřího Valacha, mail: jirivalach@seznam.cz, tel.: 739 771 932.

Za tým trenérů předpřípravky a celého SK Zbraslav – fotbal

 Jiří Valach                                                                                                                                             Hlavní trenér předpřípravky                                                                                                                    Tel.: 739 771 932